Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Bitcoin-ból származott jövedel...

Bitcoin-ból származott jövedelmet bevalljátok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 01:54
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Igen.

De ez is milyen beteg gondolat mar alapbol a kerdesfelteves is....


Ennyi erovel feltehetned ugy is, hogy csaltok adót a bitcoinnal?

2021. febr. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Be. Adocsalasnal mar 100.000 forintra tobb ev borton jar. Es ne hidd hogy a nav nem tud utanajarni, mindent latnak ami a bankrendszeren belul tortenik. Amugy meg 5-6 evre visszamenoleg is tudnak buntetni.


Nem mondom 100 millios tetelnel faj az a 26.x szazalek ado, meg akar 10 nel is, de adott orszagban adott torvenyek szerint kell elni

2021. febr. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én addig nem szeretnék profitot realizálni, amíg nem lesz kedvezményesebb adózási feltétel. Erre egy olyan áthidaló megoldást találtam ki, hogy USDC-re teszem át az adott tokent, amikor fiat-ba váltanám, aztán abból vásárolok újra a tőzsdén. Amúgy az elmúlt évben kb 2%-ot esett az adózási kötelezettség, szóval néhány éven belül szerintem reálisan elérhetünk oda, hogy csak 15-20%-ot kell majd adózni, ami nekem már simán beleférne.


Ha most szeretnéd leadózni, akkor itt vannak a részletek:

[link]

2021. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mert kockázatos és megadóztathatatlan - a hatóságnak is ingoványos terep a digitális pénz.
2021. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!