Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ez normális, hogy 0 Ft.-os...

Ez normális, hogy 0 Ft.-os számláról kapok csekket?

Figyelt kérdés
Pedagógus van a családban, így ideiglenesen ingyen kapjuk az internetet. Ezzel nem is lenne baj, de csekken szoktuk befizetni az internetet és most 0 Ft.-os számláról küldik. Ezzel mit kellene tennünk? Nyilván befizetni nem tudjuk, de hogy van-e valami teendő vele. Azt nem értem, hogy miért küldik ki, amikor többe kerül a kipostázása, na de mindegy.

2021. ápr. 9. 21:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Gondolom azért küldtek 0ás számlát, mert a számlaelőállítást a számítógép végzi, ami nem nézi milyen összeg van rajta. én is kaptam csekket 2 Ft-os tartozásról is, arra is mit fizettem be, semmit.
2021. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!