Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Bérügy-tb ügyintéző végzettség...

Bérügy-tb ügyintéző végzettséggel (ha tudom is csinálni) felvesznek könyvelő irodába dolgozni? Vagy max marad vele a "katázás" másodállásba. Más (pénzügyi) végzettségem nincs, csak ez.

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj, hogy ez önmagában nem végzettség, csak kiegészítő képzés egy könyvelőirodában. Ma már kevés iroda működik úgy, hogy külön dedikált ember van a számfejtésre. Könyvelőirodába komplex tudás kell.
2021. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tanítanak rá semmire?

Alapból elvárás a mérlegképes könyvelői is?

Ennyire alulértékelt ez a munka is akkor?

Vagy csak nem osztoznak / nevelnek ki utánpótlást...

2021. nov. 3. 12:15
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Én a saját irodámból és a környékbeliekből tudok kiindulni. Ha valaki idejön nulla könyvelési tudással, akkor nem fogjuk alkalmazni, mert arra nincs idő, hogy mindent elölről megtanítsunk neki. A bérügyintézői egy plusz pont, de arra, hogy felvegyem könyvelni édeskevés. A mérlegképest én nem várom el, viszont tudás legyen mögötte.
2021. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ok, értem.


Köszönöm!

2021. nov. 3. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb könyvelőirodáknál szokott lenni külön bérszámfejtési üzletág, ha hirdetésre jelentkezel, ott le szokták írni az elvárásokat és a feladatokat is.
2021. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a városban van kifejezetten bérszámfejtőcég, olyanoknak csinálnak számfejtést, ahol sokan dolgoznak vagy nagy a jövés-menés az emberek terén, tb kifizető helyeknek...stb Inkább ilyennél próbálkozz.
2021. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahol külön van béres szakember, ott általában az az oka, hogy a többiek nem értik, nem tudják, nem sezretik. Így aztán magabiztos, magas szintű tudás kell, mert a kontroll nem létező fogalom; nem kezdőre vágynak.
2021. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!