Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » December végén lejárt a...

December végén lejárt a szerződésem a munkahelyemen. Beszéltem a főnökkel elvileg meg lett hosszabbítva. Mégis kaptam egy levelet a NAV-tól 12 csekkel hogy fizessem magam után a TB-t. Ezt azt jelenti hogy nem vagyok bejelentve?

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2022. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem ügyfélkapun keresztül ott azt írja hogy érvényes a TAJ- számom- Nem lehet hogy a NAV-nál néztek el valamit? Hétfőn felhívom őket vagy küldök emailt.
2022. febr. 4. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha van ügyfélkapud (azt hittem nincs, azért itt kérdezed), akkor egyszerűen le tudod kérdezni. [link]
2022. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oksa köszi szépen
2022. febr. 4. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Az, hogy érvényes a TAJ-számod, vagy sem, nem függ ennyire össze a munkáddal.


Nekem is érvényes, pedig nem is dolgozom hónapok óta. Mivel GYES-en vagyok, tehát érvényes. A nyugdíjasnak is érvényes, a kiskorúnak is érvényes, az álláskeresési ellátásban részesülőnek is érvényes, stb.


Azt nézd meg, hogy tényleg be vagy jelentve biztosítottként a NAV-nál, vagy sem.


eBEV szolgáltatások menüpont alatt keress egy olyat, hogy biztosítotti bejelentések.

2022. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Majd írd meg mire jutottál!
2022. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uh, miután megoldottam teljesen kiment a fejemből. De ha valaki így jár, nézzék meg hogy jól vannak-e a személyes dokumentumok adatai feltüntetve. Nekem az adószámom el lett írva, ebből volt a félreértés. Köszi mindenkinek.
2023. jan. 5. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!