Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Én vagyok az egyetlen akinek...

Én vagyok az egyetlen akinek nem érkezett meg az SZJA visszatérítés?

Figyelt kérdés
Sajnos még mindig nem kaptam meg, gondolom már nem is fogom. Nem vettem igénybe az adókedvezményt év közben és az M30 papírra is le volt írva, hogy mennyit kell visszakapnom de sehol semmi. Én kapom a családit számlára. Más is járt így vagy már megint én vagyok az egyetlen szerencsecsomag (mindig hasonlóan járok mindennel)?

2022. febr. 15. 21:11
A kérdező szavazást indított:
Megkaptam
Nem kaptam meg
25 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkaptam, de az egyik barátnőm nem, pedig neki is klappol minden.
2022. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
84%

Én se kaptam.

2021ben, álláskeresésin voltam CSED előtt.

Kaptam is papírt a kincstártól illetve a hivataltól, hogy mennyi a levont adó.

A kormánytól nem kaptam meg a levelet.

Férjem megkapta, neki tegnap érkezett meg a pénz..

Most olvastam, hogy ha ma nem kapja meg valaki akkor nem is fogja és ki kell tölteni egy papírt amit májusig el kell küldeni hogy a bevalláskor visszakapja.

Elég elkeserítő. Igaz csak a megtakarításba ment volna, nem nyúltuk volna hozzá egy jó ideig de akkor is számítottunk rá.

2022. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Mivel államcsőd határán van az ország, így még a hitelezés miatt akadozik a kifizetés.
2022. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Na, egy agyhalott le is szavazott. Nulla közgazdaságtani és pénzügyi ismereteit bemutatva.
2022. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
És igényelted is?
2022. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő kapja számlára a csp-t, akkor nem kellett igényelni.

Kérdező, nem vagy egyedül, mi az irodába rengeteg telefont meg mailt kaptunk, hogy nem jött meg a pénz, nem annyi jött, mint amennyinek kellett volna, kapott pénzt pedig nem is járt volna, stb. A rendszer néhol akadozik. Adóbevallásban kérd vissza és ennyi, elveszni nem fog az összeg.

2022. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

Nekem se jött még meg.

Mondjuk valaki azt mondta, hogy megcsinált purdéra adják csak, szóval lehet, hogy hiába is várom.

2022. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
0%
Gerinctelenek férgek ezek de mit várjunk ettől az országtól?
2022. febr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Érdeklődj a NAV-nál, hogy mi az oka annak, hogy járna ugyan, de nem kaptad vissza. Elveszni biztosan nem fog.
2022. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hany meg hany itteni kerdes bizonyitja hogy sokan nem ertik kinek jar vissza szja.. hany meg hany anyuka van pl aki mondjuk keveset keres, igenybe vesz ket gyerekre adókedvezmént, igy amugy egy ft szjat sem fizet majd azt hiszi kap vissza pedig nincs mit..


Gondolom az ilyenek rinyalnak itt hogy nem jott meg a penz, vagy valami nem stimmel..


Egyiknk sem jut el az agyaig hogy a penz nem vesz el, legkesobb jovore megkapjak, csak ugye a legtobben elore el is koltottek a penzt, mint a ciganyok a segelyt..

2022. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!