Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Én vagyok az egyetlen akinek...

Én vagyok az egyetlen akinek nem érkezett meg az SZJA visszatérítés?

Figyelt kérdés
Sajnos még mindig nem kaptam meg, gondolom már nem is fogom. Nem vettem igénybe az adókedvezményt év közben és az M30 papírra is le volt írva, hogy mennyit kell visszakapnom de sehol semmi. Én kapom a családit számlára. Más is járt így vagy már megint én vagyok az egyetlen szerencsecsomag (mindig hasonlóan járok mindennel)?

2022. febr. 15. 21:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sőt, nem is jövőre legkésőbb, hanem legkésőbb az idei adóbevallással.
2022. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ezek szerint nem vagyok ezzel egyedül. Én nem is keresem a NAV-ot ezügyben, zaklatják őket elegen szerintem jelenleg, majd a könyvelőmnek szólok, hogy így intézze a bevallást.

Utolsó, tisztában vagyok azzal hogy mennyi járt volna vissza mert le volt írva a papírra. A kérdésben leírtam, hogy NEM vettem igénybe adókedvezményt múlt évben, hanem egy összegben kérem mindig, ez most sem volt másképp. Azt is felfogtam, hogy az adóbevallással megkapom majd ezt amit most nem sikerült. A pénzt félre szerettem volna tenni, nem remegtem érte meg költöttem el gondolatban, habár ehhez semmi közöd. Mindössze arra voltam kíváncsi, hogy én vagyok-e az egyetlen akinél valamin elcsúszott a dolog, de köszönöm a paraszt hozzászólásodat, igazán hasznos volt. :)

2022. febr. 16. 16:44
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezt miért nekem címezted? 11-es voltam.
2022. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

Akkor megprobalom mashogy. Emberek dolgoznak a navnal, ok is hibazhatnak. Lehet hogy vmit ok basztak el de a huszadik ilyen kerdes ahol a kerdezo remeg a penzert. Nem lett volna egyszerubb naluk erdeklodni vagy irni egy emailt?


Egyszerűbb feljonni ide es picsogni.

2022. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
25%
Sem én, sem a férjem nem kaptuk meg a pénzt, pedig az M30-as papíron ott van, hogy mennyi járna.
2022. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az M30-on nem az van, hogy mennyi járna, hanem hogy mennyi adóelőleget fizettél be. :) A kettő nem feltétlenül egy és ugyanaz.
2022. febr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lehet szarozni ezt az országot meg a NAV-ot, de ha valaki balfasz és még az eszja-t se tudja megnyitni, hogy megnézze, mi az oka a dolognak, azzal senki se tud mit kezdeni. Vagy fizessetek egy könyvelőt aki megnézi Nektek. Vicc ez komolyan mondom. Vagy ha 0 adót fizet be valaki vagy feketézés van évközben, nyilván akkor sem jár. Mi befizettünk a feleségemmel tavaly mindennel együtt 3,5 M ft-ot, így nyilván a max jár vissza, aki csak 200 ezret annak annyi.
2022. máj. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!