Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha egyéni vállalkozó szeretnék...

Ha egyéni vállalkozó szeretnék lenni 25 év alatt akkor átalányadózói formában az adómentes 1,2 millió jövedelmet, hogy tudom érvényesíteni ha alapból szja mentes vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy tudom az 1,2 millió csak szja-ra érvényesíthető és minimum a minimálbér után kell fizetnünk az adót. Ilyenkor mivan ha 25 év alatti vagyok akkor nekem nincs adómentesség?

2022. júl. 13. 20:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha a tevékenység végzettséghez nem kötött, akkor a minimum szocho az B miatt 29.250 Ft, igen.
2022. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Köszi, de nem kérek privátot, itt fentebb már minden válasz le lett írva. Ha ennyiből nem megy, akkor vedd elő a jogszabályt, vagy irány egy szakember.
2022. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!