Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ugyfelkapuhoz azaz navnal...

Ugyfelkapuhoz azaz navnal csak személyesen tudok email címet módosítani? Ausztriabol ritkán járok haza, de

Figyelt kérdés
Ezer éves CitroMail fiókom nemsokára nem tudom tovább használni, úgyse kellett már évek óta viszont anno nekik még azt adtam meg. Milyen lehetőségek vannak email cím cserére? Nem szívesen mennék be személyesen ha nem muszáj, van más mód?

2023. márc. 30. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
dehogynem tudod használni. elő kell fizetni rá. ennyit csak megér neked a dolog :)
2023. márc. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ügyfélkapu az nem a NAV.


[link]


Elég lett volna annyi a gugliba, hogy ügyfélkapu jelszóváltoztatás...

2023. márc. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha be tudsz lépni az ügyfélkapudra, akkor megváltoztathatod azon belül, nem kell személyesen intézkedned:


Abban az esetben, ha be tud lépni ügyfélkapuján, úgy az e-mail címre vonatkozó módosítást Ön is elvégezheti a www.magyarorszag.hu felületén, felhasználói nevével és jelszavával belépve az ügyfélkapun, a"Regisztrációs adatok" menüpontban.


Fontos, hogy e-mail címe változását az ügyfélkapuhoz, mint elektronikus azonosítási szolgáltatáshoz rendelt tárhely szolgáltatás tekintetében külön kell elvégeznie a www.magyarorszag.hu felületén. Az ügyfélkapu adminisztrációs felületen elhelyezett „Tárhely” menüpont a tárhely szolgáltatás felületére navigál, ahol a tárhelyhez tartozó e-mail cím módosítás is megtehető.


[link]


Mi a teendő, ha a regisztrációs eljárást követően az elektronikus levélcímben következik be változás?

2023. márc. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ügyfélkapu nyitáskor megadott e-mail cím az arra szolgált, hogy első belépő kódot oda küldjék el.

A tárhelyre érkezett iratokról is oda kaptál értesítést, ha nem változtattad meg idő közben, hogy másik e-mail címre kéred.


Én is citromail-es voltam még 2 héttel ezelőtt, simán átírtam az összes tárhelyen, egészségügyi térben, hogy másik e-mail címre kapjam az értesítéseket (családtagokét is kezelem).


Egyetlen egy helyen nem tudtam megtenni, a bankomnál. Oda személyesen kellett bemennem, írásban nyilatkozni és úgy javították át a banki rendszerben az értesítési e-mailt az újra.


Kb. 120 regisztrációmat módosítottam miatta egy hétvége alatt mindenféle személyes megjelenés nélkül.

Neked is menni fog...

2023. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!