Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóbevallásnál SZJA tartozás...

Adóbevallásnál SZJA tartozás miből lehet?

Figyelt kérdés

Elakartam fogadni a tervezetet, de mutotott 7 ezer párszáz ft szja tartozást. Be voltam jelentve, vállalkozásom nincs,nem adtam el semmit. Írtam nekik emailt de még nem válaszoltak és lassan le jár az idő véglegesítik.


Valakinek volt ilyen?



2023. máj. 10. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy a tervezet és az M30 igazolás adataiban hol van eltérés. Akkor már első körben okosabbak leszünk.
2023. máj. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem emailt kell írni, hanem ellenőrizni és kijavítani a számokat, vagy ha stimmelnek, akkor meg befizetni a különbözetet.
2023. máj. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyílván nem értek hozzá légyfingot sem azért tettem fel a kérdést. De ha stimmel, miért stimmelne?
2023. máj. 10. 08:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Főleg h nézem egy helyen 1 napra lettem utólag bejelentve ott nettó 10 ezer van leigazolva h annyit fizetett közben meg csak 8 ezret. .
2023. máj. 10. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!