Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Társadalombiztosítást hogy...

Társadalombiztosítást hogy lehet online befizetni?

Figyelt kérdés
Akár átutalással, akár kártyás módon. Nem találok számlaszámot. Esetleg csak csekken lehet?

2023. nov. 9. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell pedig nagyon keresni.


[link]

2023. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt megtalálhatod amit keresel:

[link]

2023. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A facebookos linket nekem is kiadta a google, de a postban szereplő link már nem érvényes.


Első, én a tb illetve társadalombiztosítás nav befizetés kulcsszavak kombinációit használtam és hidd el, hogy úgy nem adja ki. Az egészségügyi szolgáltatlási járulék eléggé terjedelmes megnevezetés a tb-re és nekem nem magától értetődő.

2023. nov. 9. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
NAV EFER
2023. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Fizetés átutalással vagy rendszeres átutalással:

NAV Társadalombiztosítási járulék magánszemélyt, őstermelőt, egyéni vállalkozót, kifizetőt terhelő kötelezettség beszedési számla: 10032000-06055802 (adónem kódja: 406)

NAV Biztosítottaktól levont társadalombiztosítási járulék beszedési számla: 10032000-06055819 (adónem kódja: 407)

NAV Egészségügyi szolgáltatási járulék beszedési számla: 10032000-06055826 (adónem kódja: 408).

[link]



Fizetés kártyával (ingyenes, nincs átutalási költség):

Ezen az oldalon belépsz ügyfélkapuval: [link]


rányomsz a fizetésre, továbbvisz egy efer nevű oldalra. A NAV ügyfélportálról is eljuthatsz ide. Összeállítasz egy csomagot, aránylag egyszerű kitölteni, a későbbiekben pedig csak lemásolod. Egyedül az adónemnél kell figyelni, hogy a megfelelőt válaszd. Nekem munkanélküli magánszemélyként a 408-at kell, az ügyleírás kb mindegy, vagy az adóazonosító kell bele. Ha valaki nem az MKB vagy nem az UNICREDIT Bank ügyfele, az válassza az OTP bankot (lényegében olyan felületet kap ezáltal, mint a legtöbb webshopban fizetéskor; vagy a bankkártya adatokat kell majd megadni a továbbiakban, vagy, ha van SimplePay fiók, akkor majd azzal az adatokkal lehet fizetni.

[link]


A NAV ügyfélportálon [link] tudod megnézni hogy TB/eu szolg. járulékkal kapcsolatos részleteket.


A tárgyhót követő hónap 12. napjáig kell fizetni, ha ez hétvégére, vagy ünnepnapra esik, akkor az utána következő munkanap lesz a valódi határidő. Tehát a szeptemberit október 13-án hétfőn 23:59-ig kell fizetni 9600 Ft-ot. A decemberit, jövő év jan 12-én 9600 Ft-ot. A jövő januárit pedig február 12-én, akkor már 11300Ft-ot.

nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!