Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » TB tartozás összegét hol...

TB tartozás összegét hol lehet lekérdezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ügyfélkapun keresztül le tudom kérdezni az összeget? Szeretném rendezni évekre visszamenőleg.Eddig ügyfélkapun csak egy listát találtam az oktatási intézményekről és a munkáltatókról illetve,hogy mióta nem vagyok biztosítva,de a tartozásom összegéről ott nincs info.Amennyiben hozzáférek,lehetséges online rendezni átutalással vagy célszerű bemenni inkább személyesen?

Köszönöm szépen a segítséget!



febr. 27. 10:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Köszi,közben meglett...viszont a kifizetésben kérném segítsen,aki tud.Át tudom nekik utalni az összeget? Mi szükséges ehhez?
febr. 27. 10:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Át tudod utalni. Az adószámlán látod a bankszámlaszámot, ahová tudsz utalni. Közleménybe az adóazonosítódat tüntesd fel.

Akár bankkártyával is tudsz fizetni.

febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!
febr. 27. 11:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan hol találtad meg, kedves kérdező?
márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt kell belépni ügyfélkapun keresztül és a lehetőségeknél keresni olyasmit, hogy adószámla. Ott elindítani a lekérést.


[link]

márc. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,ahogy írták,adószámla lekérdezése.
márc. 17. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!