Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mérlegképes könyvelői végzetts...

Mérlegképes könyvelői végzettség hogy lesz?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy most lesz tavasszal az utolsó ingyenes képzés, ezt követően 900.000 Ft-ba fog kerülni a mérlegképes könyvelői tanfolyam.


De az okj is meg minden képzés?

Hogy ilyen sokba?


márc. 2. 19:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
20%
ez sok?
márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Szerinted?

Kifizetek 1M Ft-ot egyetemre meg fizessek még majd 1M Ft-ot erre a képzésre, ami eddig (sok helyen) ingyenes volt. Még tavasszal ingyen be lehetne iratkozni annak, akinek van egyetemi végzettsége de nekem tavaszig nem lesz meg.

Nagyon nem mindegy, hogy ingyen tudsz beiratkozni vagy 900.000 Ft-ért.

márc. 2. 19:22
 3/34 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem sok.
márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest, hogy eddig volt ahol ingyenes volt?

Na akkor küldöm a számlaszámom, ha nem sok utalhatod.


Ilyen bődületes marhaságot hogy tudsz írni?

Eddig ingyenes max a negyede volt most majd 1M Ft de neked nem sok.

márc. 2. 19:35
 5/34 anonim ***** válasza:
60%
Az ingyeneshez képest bármi sok. Egy piacképes tudást és vizsgát adó tanfolyamért 900 ezer nem sok.
márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

úgy, hogy elvégzel előtte egy alapszakot és egy mesterszakot pénzügy és számvitel képzésen?

Időben és pénzem is sok, előtte ingyenesen és negyed annyi pénzért meg pláne

márc. 2. 20:20
 7/34 anonim ***** válasza:
Eléggé furcsállnám, ha valahol ingyenes lenne (persze kivételek lehetnek). Valóban, egész idáig kb. 250-300k-ból meg lehetett úszni. Mert 1-1,5 év alatt el lehetett végezni. De az új szabályozás miatt 2-3 év alatt kell elvégezni, lényegesen több óraszám mellett. Ezért kerül majd 1 misibe.
márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

250-300 k is jobb mint az 1M Ft

Nagyon nem m1, úgy tudom hogy tavasszal indul az utolsó ezen az áron (vagy valahol ingyen) de utána egységesen emeli kell 900 k körülire

márc. 2. 20:58
 9/34 anonim ***** válasza:
63%
Akkor azt javaslom már most kezdj el félrerakni rá
márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Még érdeklődöm milyen lehetőségek vannak, esetleg mégis beiratkozhatok e mivel pénzügy számviteles alapszakos végzettséggel lesznek tárgyak amikből felmentenek. Gondolom az 1. évben minimum ilyenek lesznek, de nem találtam még pontos információkat.
márc. 2. 21:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!