Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mérlegképes könyvelői végzetts...

Mérlegképes könyvelői végzettség hogy lesz?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy most lesz tavasszal az utolsó ingyenes képzés, ezt követően 900.000 Ft-ba fog kerülni a mérlegképes könyvelői tanfolyam.


De az okj is meg minden képzés?

Hogy ilyen sokba?


márc. 2. 19:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
59%

"elvégzel előtte egy alapszakot és egy mesterszakot pénzügy és számvitel képzésen"


Elárulom neked, hogy a mérlegképest egyik sem veri. Még nem vagy tisztában azzal, hogy valójában "nulla" tudással bírsz ahhoz képest, amit egy (jó) mérlegképes képzés ad.


Én 1992-ben végeztem el elsők között 1,5 év alatt a 3 év helyett. Már akkor 85 ezer forintba került és mocskosul nehéz volt ilyen rövid idő alatt meglépni, pedig akkor már sűrűn találkoztam "akasztófával". :)


Azóta UNIO-s tagok lettünk, tehát még az is képbe került ilyen szinten. Kell a 3 év hozzá, és bizony ennyibe kerül.

márc. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Érdekes mégis a szerinted "0" tudást, ki lehet váltani a diplomával, 1 modult biztosan meg talán a képzés vizsgát kell megcsinálni, de ez még nem tisztázott, elképzelhető, hogy csak 1 vizsgát kell tenni (akinek a tantárgyai között nincs gépi könyvelés) van olyan iskola, ahol ezt is tanítják...


Lényeg, hogy a szerinted 0 tudással, a nagy részét kilehet váltani, de ha fizetős a képzés árát ugyanúgy ki kell fizetni, akkor is ha én csak 1 órára megyek, mert a többi alól FM-kapok


Lehet, hogy 92-ben nem így volt, de most így van, bár én azt olvastam, hogy korábban is volt, hogy automatikusan megkapták diplomával...


Nehogy azt, hogy a mérlegképesen majd mindent megtanítanak...

Van nekem ott végzett ismerősöm, semmivel nem tud többet, mint amit az egyetem ad (nem véletlen mentenek fel szinte az összes tárgyból, mert ugyanaz) , van ahol még a tanár is egyezik.


A valós dolgokat, úgy is a munkahelyen tanulja meg az ember, nem a képzésen. És nem is 3, hanem 2 év a képzés

márc. 3. 08:16
 13/34 anonim ***** válasza:
10%
De eleve miért akarna valaki könyvelő lenni? Ennyire gyűlöli saját magát?
márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Figyelj... aki jól akar keresni, gyűlöli magát?

Elég furán gondolkodsz, nem véletlen drágul a képzés, ha jó helyen dolgozol, igen jó fizetésre tehetsz szert, de látom ezt neked még nem mondták el

márc. 3. 09:36
 15/34 anonim ***** válasza:

"ha jó helyen dolgozol, igen jó fizetésre tehetsz szert"

Na akkor drága 900-ért vagy sem?

márc. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

"ha jó helyen dolgozol, igen jó fizetésre tehetsz szert"

Keres fele annyit, mint egy szoftverfejlesztő, vagy csak a harmada jön össze?

márc. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

15:

Ahhoz képest, hogy eddig ingyen/ negyede volt?

Igen drága


16:

Ugyancsak jó fizetésük van.

Te komolyan ennyire nem vagy tisztában a közgazdász bérekkel?


Nem tudom nálad, hogyan működik de a fizetés a képzés elvégzése után esedékes nem előtte.

Nézz utána mennyit keresnek, ha ennyire el vagy veszve.

márc. 3. 10:16
 18/34 anonim ***** válasza:
8%
Most megnéztem, pont amit írtam, általában harmada, nagyon max fele a bér, mint egy szoftverfejlesztőé. Biztos lehet belőle nagyon szép másfél szobás lakásokat bérelni.
márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Békés megyében nézted? Vagy Szabolcsban?

Nem jó fele kapisgálsz

márc. 3. 10:27
 20/34 anonim ***** válasza:
8%
Álmodik a nyomor. :)
márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!