Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mérlegképes könyvelői végzetts...

Mérlegképes könyvelői végzettség hogy lesz?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy most lesz tavasszal az utolsó ingyenes képzés, ezt követően 900.000 Ft-ba fog kerülni a mérlegképes könyvelői tanfolyam.


De az okj is meg minden képzés?

Hogy ilyen sokba?


márc. 2. 19:11
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Itt egyedül te álmodozol.
márc. 3. 10:39
 22/34 anonim ***** válasza:
8%
Én csak röhögcsélek itt rajtad a kávem mellett. :) :) :)
márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Én már rég elfogyasztottam a kávémat, fasorban sem vagy de gondolom erre már rájöttél. Kínodban nevetgélsz.

A mai világban nem tudod mennyit keres egy közgazdász. Elég ciki.

márc. 3. 10:48
 24/34 anonim ***** válasza:
8%
Most mondtam mennyit keres, harmadát, mint én. Te mennyit is keresel, bohóc barátom? :) :) :)
márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Mégis ki a l*f*szt érdekel mennyit keresel?

Senki nem kérdezte.


Keresni kereshetsz, de hogy nem találsz az is biztos, max az álmaidban.

Elég szégyen lennem ha ilyen primitív és buta emberek lennének szoftverfejlesztők,mint te. Hálisen ott még nem tartunk.

Látszik nem foglalkoznak veled a szüleid,nem tudnak neked semmi elfoglaltságot kitalálni, beraktak a gép elé. Úgy 14-re tippelek.


A 30 %-os válaszaiddal inkább bújj el, oda ahova való vagy.

ENNYI ésszel sosem leszel szoftverfejlesztő max a pizsamádban kiscsákó.


Nem veszed észre, hogy te vagy maga a vicc?

Abi szoftverfejlesztő, közbe meg bilibe lóg a kezed. Tudatlan.

Ha annyi pénzed lenne nem hencegnél itt, de neked csak a pofád nagy, az agyad sajnos nem.

márc. 3. 11:38
 26/34 anonim ***** válasza:
59%

"Lényeg, hogy a szerinted 0 tudással, a nagy részét kilehet váltani"


Tényleg nem érted? Hiába van számviteli stb. diplomád, majd meglátod, hogy nulla tudást ér a mérlegképesnél a diplomád. Nem papírforma szerint, hanem a való életben! Rá fogsz jönni, hogy semmit nem tudsz. A könyvelést, a gazdasági eseményeket és azok kapcsolatait, az összefüggéseket a mérlegképes képzésen lehet valójában elsajátítani, nem pedig a főiskolán, vagy egyetemen.

márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
...nekem 3 év volt a mérlegképes, nem kettő. Írtam, hogy fele idő alatt végeztem el. Azt is írtam, hogy JÓ képzésnél kapsz megfelelő tudást, nem ott, ahol inkább áttolnak, csak hogy a statisztikát ne rontsad!
márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

26: Te nem érted...

Vannak ismerőseim akik mérlegképes képesítést végeztek és semmivel nem tudnak többet, annál mint amit egyetemen tanultunk, nem hiába fogadják el az egyetemen tanított tárgyak. Mint már írtam, nem egy tanár van aki ugyanazt tanítja, ugyanabból a jegyzetből. Nálunk egyedül gépi könyvelés nincs, van olyan egyetem ahol még az is van. (Korábban nálunk is volt, de valami oknál fogva kivették).


27: Úgyis az életben, a munkában fogom megtanulni nem a képzésen. Nem hiszem, hogy az az 1 tárgy ami nekem nincs meg, az fogja megváltani a világot. (Mivel az összes többi megvan és sok esetben ua. a tanár tanította, mint aki a mérlegképes képzésen tanít)

márc. 3. 16:58
 29/34 anonim ***** válasza:
Ha elvégzed a pszü alapszakot, akkor elvileg minden modulból felmentett vagy és képesítő vizsgát sem kell tenned, csak "besétálsz" a mérlegképes bizonyítványodért. A képzés átalakul idén, azt hiszem júliustól, ezért lesz drágább, mert sokkal több óraszámban fogják tanítani, ezért többe is fog kerülni. De a diplomával szerintem így is megmaradnak a felmentések. Érdemes lenne egy oktatásszervezővel felvenni a kapcsolatot, akik mérlegképes képzéseket indítanak, ők biztosan meg tudják mondani, hogy hogy lesz ez.
márc. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Már felvettem a kapcsolatot (telefonon) ők kérték, hogy e-mailben keressem őket, amire még nem kaptam választ.


Volt idő igen, amikor besétáltál és megkaptad,de én most úgy tudom, hogy mivel a mi egyetemünkön nincs képi könyvelés azt az 1 modult meg kell csinálni + az egészből 1 záróvizsgát


Az óraszám lehet, hogy több de nekem csak egyetlen 1 modul hiányzik, az összes többiből FM ezért sem érzem fair-nek kifizetni az egész árát

márc. 5. 08:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!