Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Melyik munkáltatónak kötelessé...

Melyik munkáltatónak kötelessége kiküldeni az adóbevallás elkészítéséhez szükséges M30-as nyomtatványt?

Figyelt kérdés
2010.december 31-én X cégnél megszűnt a munkaviszonyom. 2011. január 3-án beléptem az Y céghez. Melyik cégtől kell, hogy megkapjam a jövedelem igazolást az adóbevallás elkészítéséhez? X cégtől kilépésemkor csak a munkaviszony megszűnésével járó dokumentumokat kaptam, abból nem állítható össze a bevallás. Előre is köszönöm a segítségeteket!
2011. febr. 12. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A kilépési papírok között van az adatlap is, ami alapján a 2010-es évi bevallást kell megcsinálni. Nem 10M30-ast kaptál, hanem "Adatlap a 2010-es évre" nevű nyomtatványt.
2011. febr. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Ez az adatlap a birtokomban van (ugyan feltűnt, hogy nagy hasonlóságot mutat az M30-al, de mindenki lebeszélt, hogy nekem nem jó), így már nyugodtan összeállítom a bevallásomat. Csak azért volt sürgős, mert van visszaigénylésem és most minden pár ezer forint jól jön.
2011. febr. 12. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá! :) Hagy dolgozzanak benn az APEH
2011. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

... -nál.

Upsz, ez lemaradt.

2011. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!