Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Most akkor tényleg megszűnt a...

Most akkor tényleg megszűnt a lakáshitel után járó adójóváírás? Többi lent.

Figyelt kérdés

A lakáshitelünk(Chf alapú) előző évi befizetett összege után eddig leírhattam az adómból, és úgy hallottam, hogy ez megszűnt... Igaz ez vajon? Hol tudok utánanézni ennek, mert az Apeh honlapján én semmit nem vagyok képes megtalálni..:-(

Még a bank se küldte az igazolást, de lehet őket kéne felhívjam???

köszi


2012. jan. 28. 17:19
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Mi se kaptunk még igazolást, az egy hete megírt e-mailre a bank nem válaszolt még. Tudtommal, febr. 15-éig minden igazolást kötelezően ki kell küldeni az érintetteknek az adóbevallás elkészítéséhez. De még mindig semmi.
2013. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Én már okosabb lettem..:-))

SZÓÓÓVAL:

Mióta ennyire beindult a netbank dolog, nem kötelező nekik kiküldeni postai úton az igazolást.

Így nekem pl. telefonon kellett megigényelnem, hogy kiküldjék, illteve kb. március 10-e körül feltötltik a netbankomba is, és onnan letölthető!!!


Szóval telefonon, vagy személyesen kell őket megkeresni, és ütni a vasat!!

2013. márc. 2. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!