Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » SOS! Megszűnt a munkaviszonyom...

SOS! Megszűnt a munkaviszonyom most felmondási idő alatt vagyok és kiderült hogy terhes vagyok mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
El tudok menni passzív táppénzre vagy mit lehet ilyenkor csinálni?
2013. nov. 4. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
én úgy tudom passzív táppénz már nem létezik :(
2013. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írta: már nincs passzív táppénz.

Időzítsd úgy az álláskeresési járadékos időd, hogy az alatt menj szülni.

2013. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenkor semmilyen táppénzre nem vagy már jogosult. :(
2013. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és ilyenkor felmondhat nekem a munkáltatóm?Mert amikor felmondott akkor már terhes voltam csak nem tudtam róla.
2013. nov. 4. 13:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
fel ha nem közölted vele ezt irasban vagy szoban mielött megkaptad a felmondasod. ha elötte szolsz neki akkor nem righatnak ki de mivel még te sem tudtad csak felmondas utan igy semmi esély..
2013. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sajnos felmondhat,csak akkor vagy védett,ha felmondás előtt írásban bejelented.
2013. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor így semmi esély hogy Gyed-et vagy Tgyást kapjak?
2013. nov. 4. 13:46
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
azt attól még kaphatsz, ha volt elég munkaviszonyod előtte
2013. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
15 hónapot dolgoztam de úgy tudom hogy biztosítottnak kell lennem szüléskor és csak akkor kapok gyedet vagy tgyást :(
2013. nov. 4. 13:59
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

jol tudod,ha a szülés időpontjaban van munkaviszonyod csak akkor jar. üdv az "erröl lemaradtunk "klubban..:( nem vagy egyedül.

nekem 2évem megvan de mivel nem vettek vissza mondvan mégsoncs keret ram nem jar a gyesen kivül semmi. akkor mar tudtam h terhes vok d3nem szoltam. 5hetes voltam. most 21 .terhesen mar sehova nem vesznek fel csak közmunkara 3honapra. szal nemsokara itthon fogok unatkozni mikor lejar a közmunkas szerződésem. és még lesz hatra 3honapom.

2013. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!