Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » SEGÍTSÉG! SÜRGŐS! Paypalból...

SEGÍTSÉG! SÜRGŐS! Paypalból folyamatosan ki tudom venni a pénzt, nem nullázódik le számla. Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Barátomnak küldtem 3300ft-ot a paypal fiókommal az ő paypal fiókjára. Majd észrevettem, hogy neki elment a pénz, de nekem is rajta maradt. Ismét elküldtem és ismét ugyanezt történt. Ezt négyszer ismételtük meg és mind a négyszer sikeresen megkapta a pénzt, de úgy hogy nekem 3300-nál NEM volt több a számlámon? Hogy lehetséges ez? ÉS NEM NEM KAMU!!!!! Félünk többet levenni. VAN-E ENNEK VALAMI JOGI KÖVETKEZMÉNYE?? SÜRGŐS ÉS KÖSZÖNÖM!

2015. jan. 8. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Mivel elektronikus rendszer, a PayPalnak lehetnek hibái. De ezt természetesen észre fogják venni előbb-utóbb. LegvValószínűbb egyébként, hogy csak nektek jelenik meg rosszul a számlaegyenleg, s valójában nincs ott az a pénz a fiókján.
2015. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel fog tűnni nekik hogy eltűnt több pénz mint ami rajta volt, szóval nem ingyen pénz, vissza is kell majd utalnotok...
2015. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az történt, hogy szépen leemelte a bankkártyádról a küldött összegeket.
2015. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. Nem a Paypal egyenleg, hanem a bankkártya terhére utaltál.
2015. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bankkártyáról vette le a pénzt. Ki kell választani külön az utalásnál ha a paypal balance-ról akarsz küldeni pénzt. Ha ez nem történt meg akkor a kártyát terheli. Nézd meg a számlakivonatodat.
2015. jan. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!