Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Először vallanám be az adót...

Először vallanám be az adót sk-hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Nem papíron szeretném, inkább neten. Honnan milyen programot kell letöltenem? Utána ügyfélkapun küldeném. Anyukám miatt tavaly letöltöttünk abevet, de nem tudom melyik részét kell használni, és kell-e mondjuk frissíteni.


Plusz mire figyeljek nagyon? 04.30-ig gyeden voltam, utána munka és mellette gyes, családi adókedvezménnyel és önkéntes nydpénztárral.


Köszönöm a segítséget!


2015. máj. 15. 21:52
 1/3 Icus47 ***** válasza:
0%
Keress egy szakembert, a tv-t, a mosógépet stb. sem magad csinálod meg. A gyereket is elviszed orvoshoz. Nem biztos, hogy az lesz a legolcsóbb ha magad csinálod.
2015. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Innen kell letölteni a 1453 nyomtatványt, meg alatta megtalálod a keretprogramot. Ha már van a gépen, azt felülírja. Elkezdtem csinálni az enyémet a tavalyival, és jelezte, hogy már nem jó, frissítsem.

Elsőnek meg annyit, hogy ha valaki nem vállalkozó, teljesen felesleges könyvelőt fizetni az adóbevallás elkészítéséhez.

2015. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már be is küldtem.
2015. máj. 18. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!