Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Feltoltam egy céget a NAV-nál,...

Feltoltam egy céget a NAV-nál, mert roppant inkorrekt módon bántak velem. Kiadhatja a NAV a nevemet, adataimat a bejelentett cégnek?

Figyelt kérdés
Közérdekű bejelentés formájában tettem meg, ahol minden apró részletről beszámoltam. Én a törvénytelenségekben nem vettem részt, részemről minden szabályos volt. Nem szeretném részletezni, hogy a cégnek milyen ügyei voltak és mibe rángatta bele a dolgozóit, és hogyan bánt velük, mert ezzel kiderülhet a kilétem. Tudom, hogy ez utolsó dolog és nagyon aljas húzás, de roppant alapos indokkal tettem amit tettem, maradjunk ennyiben. Úgy érzem azt tettem, amit kellett. Lehet ebből gondom? Nem szeretném ha visszafelé sülne el.

2016. dec. 10. 19:28
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Ez is csak részben igaz. Piacot szerezni már akkor is nehéz volt, ráadásul úgy, hogy a gépparkod, felszereltséged sem volt éppen az ideális. Annyival biztosan könnyebb volt (és ez egy nagyon fontos dolog), hogy a fizetési fegyelmet komolyan vette minden vállalkozó.
2017. jan. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!