Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy tudok ügyfélkaput csináln...

Hogy tudok ügyfélkaput csinálni, hogy rálássak a NAV által elkeszitett adóbevallás piszkozatra?

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 07:35
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:

[link]


Innen elindulva értelemszerűen kitöltöd amit kell (előzetes regisztráció), vagy egyszerűen besétálsz egy okmányirodába vagy kormányablakba (lehetőleg időponttal), és ott regisztrálsz. Előzetes internetes regisztráció után is mindenképp kell személyes megjelenés vagy okmányirodában, vagy kormányablaknál.

2017. márc. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valaki javítson ki lécci, lehet, én értettem félre, de ha most regisztrál valaki, akkor is meg tudja nézni ügyfélkapun keresztül? Azt hittem, március 15ig megcsinálja ezeket a NAV, és azzal vége, utzána már csak a postázást lehet kérni. (engem nem érint, nekem már utalt is a NAV, csak érdekel a téma)
2017. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!