Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » NAV próbavásárlása szabályok?...

NAV próbavásárlása szabályok? Ilyen létezik? Törvényes?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy webshopom közvetítek termékeket.

NAV rendel, megbízólevél voltunk már 1x holnap megyünk másodjára.

Nos vevő nem kapta meg a csomagot, nem jelezte, és mivel hozzám nem érkezik vissza nem tudtam róla. nem kapott számlát stb. Na most számla kiállítva ( vittem az összeset 2 évre visszamenőleg), otthon megnéztem a csomagját, ez a barom elnézést nem tudom máshogy hívni Kis János néven rendelt (váci úti NAV-ba kérte), a postát felhívtam és visszaküldték a csomagot, mert nem tartózkodott a helyszínen ilyen nevű ember. A revizort XY-nak hívjak ( Nem Kis Jánosnak) ez így mennyire szabályos, hogy rendel valamit amiről tudja hogy soha nem fogja átvenni mert nem is tudná hisz SK- csomagjaim vannak. aztán pattog hogy ő nem kapta meg számlát se kapott szabálytalanul működök. Jelezni meg azért nem jelezte csak itt hogy nem kapott csomagot mert nem köteles mint vevő.... tovább akarja adni az ügyet utólagos ellenőrzésre - ez nekem kb 3-4 havi 10-12 óra plusz munka lenne, nagyon nagyon ideges vagyok az egésztől mégis csak a nav... nem lehet ilyenkor panaszt tenni? Hiszen én nem hibáztam ő volt a szerencsétlen... nem érzem igazságosnak...



2018. jan. 30. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tájékoztattad előre, hogy ezek SK-s csomagok, illetve hogy meddig kell megérkezzen a csomag és hol tudja jelezni, ha határidőig nem kapta meg?
2018. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Saját névre szól minden csomag, mobilszámmal stb mindennel rajta - posta 3x kereste is.


Tudja mennyi idő a csomag természetesen, leveleztünk is közben, azt is tudja honnan jön

2018. jan. 30. 22:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt meg hogy hol tudja jelezni gondolom nem kell külön részletezni ha emailben leveleztünk is közben. - 4 levélváltás volt közvetlen rendelés után
2018. jan. 30. 22:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Portán keresték 3 alkalommal, portás azt mondta ilyen nevű kolléga nem dolgozik itt. és pont ment el a futár. Így enm tudom eleve hogy tervezte átvenni?
2018. jan. 30. 22:55
 5/7 xswerdy ***** válasza:
de akkor azóta már visszajött a csomag, benne a számlával, azt gondolom stornóztad? vagy nem értem.
2018. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xswerdy ***** válasza:
de azt így is meg tudod mutatni, hogy adtál számlát az adott ügyletről, benne van a számlázó programban, vagy a számlatömbben.
2018. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én bevallom nem értem a történetet.

Rendelt a pofa valamit, kivitte a postás/futár a csomagot, de nem vették át, hanem visszaküldték, de nem neked. Nem te kapod meg a visszajövö csomagot, benne a termékkel és a számlával, hanem...hanem ki?

Én a problémát sem igazán értem...utánvétes volt?

2018. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!