Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mekkora baj ha rossz e-mailra...

Mekkora baj ha rossz e-mailra küldték az ügyfélkapu aktiváló e-mailt?

Figyelt kérdés
Sajnos figyelmetlen voltam, nem figyeltem eléggé mikor átnéztem a papírt és lemaradt az e-mailemből 2 szám, így máséra küldték el. Ez mekkora baj? Természetesen rögtön megyek vissza javíttatni amint nyílik az okmányiroda.
2018. ápr. 30. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nyilván, mivel nem kaptad meg az aktiváló emailt, így nem tudsz belépni az Ügyfélkapuba.

Az nem biztos, hogy az általad rosszul megadott email címen valóban van is valaki - lehet, visszapattant nekik.

2018. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Él és valakié elvileg, vagyis még 8 éve foglalt volt, azért kellett a @ elé az a 2 szám. Mindegy, nem tudom most aktiválni, be kell mennem majd szerdán.
2018. ápr. 30. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván nem jó dolog, de mivel az ügyfélkapu belépéshez kell a felhasználó neved, és az aktíváló kódod is, ezért csak a kettő együtt tud működni. A felhasználó neved pedig nem tudja az, aki megkapta a belépő kódodat...
2018. máj. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!