Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » GYES melletti munkavégzés -...

GYES melletti munkavégzés - mennyi pénz maradna nálam?

Figyelt kérdés
Lehet h megkapok egy állást, és hét elejére megkéne mondanom hogyan tudnám megoldani a számlaadást. (A cégnek az is megfelel ha családtagom tud adni, de azzal én nyilván feketén keresnék). Én jelenleg GYES-n vagyok ami fél év múlva jár le. Nettó 200-at kapnék ha megkapom az állást de nem teljesen értem az adózás részét. Ha kiváltanám a KATA-t és nincs rendes munkahelyem, akkor 50E-t kéne fizetnem és ezen kívül még tb meg nyugdíjjárulékot is be kell fizetni? Aki ért hozzá vagy ilyen keretek között dolgozik, tudna segíteni? Mennyi pénz maradna nálam havonta? Illetve ha fél év múlva betölti a 3-at a gyerkőcöm már nem leszek GYES-n, gondolom onnantól más kategóriába esnék. (A munkát otthonomban végezném, heti 24 órát vesz igénybe, órabérben kb 2000 FT-tal)
2018. júl. 1. 20:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!