Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Endometriózis adókedvezményéhe...

Endometriózis adókedvezményéhez kapott már valaki orvosi igazolást? Hogy sikerült? Melyik orvos állította ki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Véglegesre vagy ideiglenesre? Háziorvosom elzárkózott... Állítólag szakorvosoknak is "kiadták fentről" tilos ilyet kiállítani... Most akkor, hogy is van ez? Megkaphatja egyáltalán valski ezt a kedvezményt? Miért nem elég egy zárójelentés vagy szövettan, ha rajta a BNO kód?

2019. febr. 18. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
dehogy adták ki, hogy tilos... a háziorvosnak igaza van, ott a rendelet, ami leírja, hogy ki állíthatja ki (háziorvos kevés esetben).
2019. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Évek óta van ilyen betegségem, furcsa mód idén hirtelen "eltűnt", amikor azért mentem, hogy kapjak róla igazolást, ami által érvényesíteni tudom a kedvezményt.

Minden vizsgálati lapomon 12 éve szerepel, hogy van egy ilyen betegségem. Jó mi? :)


Ha van egy olyan papírod, amelyiken az áll, hogy végleges, akkor a háziorvos is kiállíthatja az igazolást a kedvezményhez. Ha nincs, akkor csak a szakorvos.

2019. febr. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszt, szerintem nincs olyan papirom amin az lenne, hogy vègleges, ezt mindig csak szóban mondtàk. Egyébként egy halom papir bizonyitja az elmùlt évek fàjdalmait. :(

Hàt kivàncsi vagyok a szakorvosom mit reagàl.

2-es

Hogy érted, hogy neked hirtelen nincs ilyen betegséged? Mi volt a sztorid az orvosnàl? Mesèld el kérlek, akàr privàtban.

2019. febr. 19. 12:19
 4/5 anonim válasza:
85%

ÉN ma kaptam meg az igazolást. 01.04-én műtöttek vele. Szövettant és zárójelentést kell beadni a nőgyógyászati ambulancián, de időpontra kell menni. Őket hívd!


Az állapot ideiglenes! És az van odaírva, hogy a következő diagnosztikus eljárásig.... nagyon remélem nem akarnak műteni újra.

2019. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Update: megkaptam az igazolást.

Magánrendelésre mentem, évek óta ugyanoda, tehát ismer az orvos, ahogy a tüneteim/szenvedéseim is. Viszont az igazolásért az sztk-ba kellett bemennem, de ez legyen a legkevesebb.

2019. márc. 5. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!