Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mit tegyek, ha a főnök nem...

Mit tegyek, ha a főnök nem engedi hogy felmondjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jeleztem a főnökség felé hogy szeretném otthagyni azt a kócerájt, de egyszerűen nem engedi meg. Az a válasza hogy szó sem lehet róla. Mindig felhozom neki hogy felmondanék, mennyi időt dolgozzak le, felmondási iőbe, de mintha a fallnak beszélnék, nem akarja meghallani. Most épp ott tartok hogy nem megyek be dolgozni. De ügye be vagyok jelentve munkaszerződés is köt stb.


Mit tennétek a helyembe? Ha nem megyek be hétfőtől, a cég mit tud tenni? feljelent?



#vicc #felmondás #felmondási idő #nem emgyek be #a főnök nem engedi #nem hallja meg. Felmondás
2019. jún. 22. 14:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akkor 30 nap.
2019. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Valaki leírhatná, hogy a 2-es válaszban - ami totál normálisan, kultúráltan lerta a választ - MI A ROSSZ? és miért van ugyanolyan szintre lehúzva, mint a másik, aki lecsicskázta a kérdezőt???
2019. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Sziasztok! En is ilyen helyzetben vagyok!

Ha nincs se szerzodesem, nem vagyok bejelentve(nem kaptam soha semmi alairni valot), es meg csak jelenleti iv-et sem vezetnek. Megtehetem hogy egyik naprol a masikra nem megyek be?

2021. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13-as ha nincs szerződésed, nem vagy bejelenzve, megteheted, nem tud mit csinlni a főnök. Ha van szerződésed akkor mindenképp írásban kell neki jelezni hogy nem aakrod felvenni többé a munkát. Én felhívtam a főnököt másnap aztán tudomásul vette..
2021. ápr. 17. 20:59
 15/19 anonim ***** válasza:

13-as, nem, Te nem ugyanolyan helyzetben vagy, mert Te nem vagy bejelentve, vagy ha mégis, akkor nagy valószínűséggel egyszerűsített foglalkoztatásban.

Nos, ha így van és tényleg egyáltalán nem vagy bejelentve, akkor feketén foglalkoztatnak. Igenn, megteheted, hogy nem mész be, de mivel semmi nyoma annak, hogy ott dolgozol, ne lepődj meg, ha fizetést sem fogsz kapni.

Amúgy a TB-det fizeted vagy rendezve van valahogy?

2021. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, Veled meg mi lett, felmondtál?
2021. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
15-os Az virus elotti munkahelyemre vegig be voltam jelentve amig itt dolgoztam oda varnanak vissza aztan most ujra nyithatunk
2021. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
15.ös biztos nekem aakrtad írni? :D Tegnapi hozzászólásomat még az akkori munkahelyemről írtam, azóta rendesn bejelentett teljes munkaidőben dolgopzom, végre egy olyan cégnél ahol jól is érzem magam. Nem értem neked meg honnan jött az hogy feketén dolgozom :D
2021. ápr. 18. 20:54
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem ártana a figyelmes, értő olvasás: Azzal kezdtem, hogy 13-as, nem, Te nem ugyanolyan helyzetben vagy...Azaz 13-asnak írtam, hogy feketén dolgozik.

Majd a hozzászólásom második felében Téged kérdeztelek, Kérdező kezdettel.

2021. ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!