Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakáshitelt mennyit vettetek...

Lakáshitelt mennyit vettetek fel, mennyit tudtatok bevállalni?

Figyelt kérdés
Leginkább a 200 ezer nettó fizetés alatti pénzt hazavivők válasza érdekelne, milyen feltételekkel, havi törlesztővel tudtatok felvenni? Köszönöm előre is!
2019. szept. 28. 07:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
12 milliót vettünk fel 20 évre és szándékozunk a 6. évben végtörleszteni. A kezdetben 73 ezer volt a törlesztőnk, azóta előtörlesztettünk, így kicsit kevesebb lett. Bár a mi keresetünk több volt már a hitel felvételekor és mivel adóstársakként vettük fel, így együtt bíráltak minket.
2019. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
1.800.000 Ft-ot vettem fel, havi 34.000 Ft-ot fizetek és 6 év alatt fog kifutni.
2019. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ja, és én vagyok az első válaszoló.
2019. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!