Szerintetek lehet, hogy amiatt hivatnak be a bankba, hogy valaki tévedésből utalt nekem 10. 000 forintot? Komolyan még én menjek be?

Figyelt kérdés

Kaptam egy emailt, hogy fáradjak be ügyintézés céljából.

Most beléptem emiatt a Netbankba és láttam, hogy van egy hónappal ezelőtt egy tétel, amit nem tudom ki. Ritkán használom a netbankot, meg rengeteg a tranzakció, észre sem vettem...


De most komolyan, még né utazgassak 50 km-ert oda, meg ugyanennyit vissza??


2020. jan. 13. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Hát csörögj oda, hogy mi van. Elvégre ők akarnak valamit tőled, nem te tőlük, az a minimum hogy mondanak valamit. Hitelkereted van? Nekem azt kell év elején újítgatni.
2020. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nincs hitelkeretem, sem befektetésem, lekötött betét stb. Semmi ilyen.
2020. jan. 13. 18:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket!
2020. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Reggel tudnám hívni, de akkor már hajnalban el kell indulni hozzá... Bemegyek, mit tudok tenni.
2020. jan. 13. 18:58
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek? Biztos, hogy ez lehet az?
2020. jan. 13. 19:21
 6/15 anonim ***** válasza:
Holnap reggel felhívod őket és megkérdezed, mit akarnak. Ha muszáj bemenni, akkor majd holnapután bemész. Ha telefonon is el lehet intézni, akkor meg megspóroltál magadnak egy utat.
2020. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

24/7 ben lehet hívni a bankot

Tudod ki a szar ugrál nekik

2020. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Folyószámlájával kapcsolatos ügyintézés céljából kérem fáradjon be az Erste Bank zalaegerszegi Fiókjába.


Ezt kaptam személyesen az ügyintéző email címéről. De felhívom a telebankot, hogy mégis mit akarnak, ha foglalkoznak vele, legalább nem ér váratlanul.

2020. jan. 13. 20:07
 9/15 A kérdező kommentje:

Azt mondta a nő a telefonban, hogy ő nem látja, mi a probléma és hogy az ügyintéző elvégzettre állította a feladatot. De azt nem látja, hogy mi az ügy.

Mondtam neki, hogy messze van a bankfiók és ha el lehetne intézni telefonon, akkor nem szeretnék bemenni.


De azt momdta, hogy fontos ügyrőp lehet szó, ha személyesen nekem külön emailben írtak és, hogy ne halogassam, ő nem tud bővebbet mondani.

2020. jan. 13. 20:32
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
Szinte biztos, hogy vagy elbaltáztak valamit.
2020. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!