Szerintetek lehet, hogy amiatt hivatnak be a bankba, hogy valaki tévedésből utalt nekem 10. 000 forintot? Komolyan még én menjek be?

Figyelt kérdés

Kaptam egy emailt, hogy fáradjak be ügyintézés céljából.

Most beléptem emiatt a Netbankba és láttam, hogy van egy hónappal ezelőtt egy tétel, amit nem tudom ki. Ritkán használom a netbankot, meg rengeteg a tranzakció, észre sem vettem...


De most komolyan, még né utazgassak 50 km-ert oda, meg ugyanennyit vissza??


2020. jan. 13. 18:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, mindenesetre érdekes, hogy nem tudták megmondani, miről van szó.


Egyébként majd megírom, ha bementem, hogy mi ilyen hihetetlen sürgős nekik és csak személyesen lehet elintézni.

2020. jan. 13. 21:20
 12/15 A kérdező kommentje:
Vissza kellett utalni p~nzt a hülyegyereknek, kellett hozzá az aláírásom.
2020. jan. 14. 11:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Remélem, az utazási költséged kifizettetted a bankkal
2020. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát ez nem semmi. És még neked kellett elmenni érte?! Durva.
2020. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A szart adtak oda, semmit, meg egy órát voltam bent a bankban is. Pluszban a nyugdíjás mamikák úgy löködik az embert, mintha nem látnának semmit, igaz nem ide tartozik... De az élményhez járt ez is.
2020. jan. 14. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!