Yolókai mór kérdése:

Miert nem kaptam hitelt?

Figyelt kérdés

OTP banknal vagyok, ott csak 6 honap folyamatos munkaviszony utan igenyelheto hitel, szoval az Erste-nel probalkoztam.

Telefonon egyeztettem egy holgyel, aki kb. biztosra mondta, hogy mukodokepes a dolog, mivel minden kriteriumnak megfelelek.

200.000Ft a havi netto jovedelmem+ kb 30.000 ft a cafeteriam, ami elmondasa szerint hozza adodik az alap fizetesemhez.

4 honapja vagyok a jelenlegi munkahelyemen, mar nem vagyok probaidos es hatarozatlan ideju a szerzodesem. 1 millio forintot szerettem volna felvenni 36 honapra, havi 35 ezer ft-os torlesztoreszlettel.

Ehhez kepest eleg gyorsan le lettem razva, hogy elutasitottak, mondvan, hogy valoszinuleg tul fiatal vagyok es nem regota dolgozom a jelenlegi munkahelyemen. 25 eves vagyok.

Valakinek valami otlet, tipp, hogy miert nem kaptam?

Koszonom elore is!



2020. szept. 11. 16:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, a sberbanktol sikerult, online ugyintezessel.. korrektek voltak, raadasul aztmondtak, kozel 2m ft-ig is kaphattam volna hitelt
2021. ápr. 9. 09:45
 12/13 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszod, sajnos életkorilag ott nem felelek meg:(
2021. ápr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
kitartas, elobb utobb sikerul! probalj meg minden lehetseges bankot!
2021. ápr. 16. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!