Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A online bankomban találtam...

A online bankomban találtam egy gyanús levonást a számlámon PADDLE.NET RESUMEDONE néven, kártyás vásárlás, nincs kedvezményezett. Levontak 8997 ft-ot! Nem tudom mire. Nem fizettem elő semmire. Valakinek hasonló tapasztalata volt már?

Figyelt kérdés
Szerencsére a kártyámat pont most cserélték, szóval bármi is volt ez még egy ilyen nem lesz. De azért kíváncsi vagyok valakinek volt-e már hozzájuk szerencséje.

2022. aug. 15. 21:03
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
89%
elvileg vettél valamilyen terméket, jellemzően app vagy software vagy jelen esetben a resumedone weboldalon valamit
2022. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Jelezd a banknak, ha szerinted nem jogos!


De ez valami szoftver előfizezés lesz ide:

[link]

2022. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Nincs előfizetésem és nem vettem ezen az oldalon semmit, főleg nem hajnali 3-kor, mikor levonták az összeget. Nem túl nagy az összeg, de holnap megy majd egy telefon a banknak. Köszi a válaszokat.
2022. aug. 15. 21:16
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Elloptak a kartya adataid
2022. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Ellopták a kártyaadataidat. Kérj visszatérítést.
2022. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 bellaesmark69 válasza:
Szia! Ugyan ez történt velem is ma. Ugyan ez az összeg! Mit tegyek? :(
2022. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim válasza:

Ma nekem is levontak 8997 ft-ot szerencse, hogy észrevettem. Bementem a bankba, azonnal tiltattam a kártyám, ami kb. két hónapos... Bankkártyás vásárlásra használom, weboldalon keresztül nem igen... Nem is értem


A bankban azt mondta a nő, hogy reklamációt kell beadni, és hosszú idő... Most eljöttem mert nem volt időm, de be fogom adni.

A visszatérítést megkaptátok?

2022. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
7-es vagyok, visszanézve a számlatörténetet augusztus 31-én már leszedtek 350 Ft-ot.
2022. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim válasza:
Cvminta. Hu-n nem fizettél elő?
2022. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim válasza:
Nekem ma éjjel akarták levonni, de hála az égnek, nem volt annyi a kártyámon, délután volt nagybevásárlás, ahol automata kasszánál fizettem. Én jeleztem a banknak, és azonnali kártyaletiltást javasoltak, mert állítólag ha nem érnek el egy összeget, próbálkoznak még kisebb összegekkel is. Addig, amíg nem járnak sikerrel. A nyílt wifis üzletláncolatoknál vigyázni kell az automata kasszáknál. Én soha többet nem fogom igénybevenni az biztos!
2022. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!