Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A online bankomban találtam...

A online bankomban találtam egy gyanús levonást a számlámon PADDLE.NET RESUMEDONE néven, kártyás vásárlás, nincs kedvezményezett. Levontak 8997 ft-ot! Nem tudom mire. Nem fizettem elő semmire. Valakinek hasonló tapasztalata volt már?

Figyelt kérdés
Szerencsére a kártyámat pont most cserélték, szóval bármi is volt ez még egy ilyen nem lesz. De azért kíváncsi vagyok valakinek volt-e már hozzájuk szerencséje.

2022. aug. 15. 21:03
1 2 3 4 5
 21/45 annuka válasza:

Sziasztok! Velem is megtörtént a dolog. Esetleg tudnátok nekem abban segíteni, hogy mit írjak nekik angolul. Nem igazán jó az angol tudásom és szeretnék egy meggyőző levelet írni nekik. Ezt úgy gondolom fordítózássall nagyon nehéz lenne.

Előre is köszönöm!

2022. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim válasza:
Sziasztok! Sajnos velunk is megtortent ez. Cvmintaval vagy a paddle.net-tel leveleztetek ti?
2022. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim válasza:

Elnézést kérek, hogy nem írtam időben, csak nem kapok értesítést erről az oldalról.


Én ezen az oldalon írtam nekik a chat bottal beszélgettem.


[link]


Kicsit hülyén válaszol, de az a lényeg, hogy tudatni kell vele, hogy problémád van.

Ő meg fogja kerdezni hogy szeretnéd-e hogy emailt kuldjon a cég felé, rámész hogy Yes.


Utána vársz es fog jonni egy email.


Én egyébként ezt a szöveget irtam nekik:


Dear Sir/Madam,


My name is xy and I am writing this email beacuse I purchased your service including to CV maker and I paid 299 HUF because I thought it will be an one time thing.

I would like to ask why did you charge me 8997 HUF? I didn't do anything, I am not using your service, I wrote one CV for a job and that is it. Why is the 8997 HUF? This is a very big amount of money and I don't find it fair. If I resign will you charge me another amount too? You didn't warn me about this, you just sent me an email that you will charge me and I didn't notice it because I was working 3 days in a row. I don't understand either why do I have to pay for resign?

I would like to ask you to refund me please, because this is too much and you didn't warn me about this, this is called misuse because I gave you all my personal data and you used it to detract my money from my bank account.

If nothing happens I will have to go to the bank and ask them to help me get my money back.


Yours faithfully,


xy

2022. dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim válasza:

23as vagyok.


Aki megprobalt irni nekik, az bemasolhatja nyugodtan hogy milyen valaszokat kapott.

Elso korben azt fogjak mondani hogy igy jartal de szerintem meg lehet oket gyozni mert nekem is sikerult es visszakaptam a penzt.

2022. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 Adriadam16 válasza:
Én írtam a linkre kattintva a robotnak, kaptam másik linket amire egy kattintással le tudtam mondani az előfizetést. A pénzt ugyan vissza nem kaptam(egyszer vonták le), de remélem ezzel vége.
2022. dec. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 Dima124 válasza:

Adriadam16 szerintem megpróbálhatod visszakérni a pénzt. Nekem is visszaküldték.

OLyasmiket írtam, hogy ez visszaaélés, szándékos félrevezetés, nekem ilyenekre nincs pénzem, nem kaptunk egyértelmű tájékoztatást, oké, hogy küldtek róla e-mailt de nem mindenki olvassa el az üzeneteit stb.

2022. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim válasza:
Nekem szombaton vonták le, azóta leveleztem velük a visszautalásról. Először nem akarták visszaküldeni, de írtam nekik, hogy értesítettem a bankomat, és egyből küldték, hogy 7 munkanapon belül visszaküldik. Kíváncsi leszek.
2022. dec. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim válasza:
No, én vagyok az újabb áldozat. Most a cvmaker-es csajjal mailezgetek éppen, hogy mi a helyzet, de ezek szerint vele semmire sem fogok jutni, mert amilyen hülye vagyok, még csak nem is regisztráltam amikor csináltam az önéletrajzot. A CvMaker és a Paddle.net között van kapcsolat ezek szerint, mert amikor kifizettem a 299 Ft-ot a letöltésért, az a pénz a Paddle.net számlájára ment. A fentieket olvasgatva látom, hogy a cvmakerrel semmire sem fogok jutni, vagy esetleg van bárkik, akinek rajtuk keresztül sikerült megoldani a leiratkozást, és még a pénzét is visszaszerezte, vagy felesleges köröket futok velük?
2023. márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim válasza:

Szia!


[link] Én ezen tudtam törölni az előfizetésemet, kaptam is e-mailt róla. A pénzemet csak bankon keresztül, chargebackkel sikerült visszaszereznem, felhívtam az ügyfélszolgálatot, és elmagyaráztam a problémát, 2 nap alatt visszakaptam a pénzt. OTP-s vagyok.

2023. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim válasza:
Szia, köszönöm, hogy írtál! Én nem regisztráltam, tehát tagadják, hogy az ügyfelük vagyok. Konkrétan fotókkal alátámasztva írtam nekik a tényeket, de mivel nem vagyok benne az adatbázisukban - mivel nem regisztráltam - ezért tagadnak mindent. Literálisan hülyének néznek. Most már futhatok a pénzem után. Tegnap letiltattam a bankkártyámat, remélem az újról már nem fognak tudni pénzt lehúzni.
2023. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!