Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A online bankomban találtam...

A online bankomban találtam egy gyanús levonást a számlámon PADDLE.NET RESUMEDONE néven, kártyás vásárlás, nincs kedvezményezett. Levontak 8997 ft-ot! Nem tudom mire. Nem fizettem elő semmire. Valakinek hasonló tapasztalata volt már?

Figyelt kérdés
Szerencsére a kártyámat pont most cserélték, szóval bármi is volt ez még egy ilyen nem lesz. De azért kíváncsi vagyok valakinek volt-e már hozzájuk szerencséje.

2022. aug. 15. 21:03
1 2 3 4 5
 31/45 anonim válasza:
Értem, akkor ez bonyolultabb szituáció, eszem megáll. Mindenesetre azt jól tetted, hogy letiltattad a kártyádat. Ezek viszont nem fognak pénzt visszautalni, nem tudom, melyik banknál vagy, de tényleg javaslom a segítségét, hátha tudnak ők is ilyen chargebacket csinálni.
2023. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

Ez is tanulságos:

[link]

2023. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:
Sziasztok! Kicsir keson, mert elfelejtettem ide visszajonni, de en vagyok a 22-es valaszolo. 23-as szoveget kicsit atfogalmazva irtam nekik emailt, es szo nelkul egyszerre a valaszban irtak, hogy visszautaljak a penzt, amit meg is kaptam. Eloszor ugy emlekszem a chatbottal beszeltem, onnan tudtam aztan e-mailt irni nekik, szoval probaljatok meg ne hagyjatok naluk a penzetek!!!!
2023. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim válasza:
28-as vagyok. Az előbb utalták vissza a pénzemet. De persze semmi igazolás arról, hogy lemondtam az előfizetést...
2023. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Akinek sikerült visszakapnia a pénzét tudna segíteni? Elküldtem egy hasonló üzenetet, mint ami itt a válaszok között is volt, de azt a választ kaptam, hogy a letöltéssel én elofizettem a premium szolgáltatásra, aminek a díja a 14 nap után automatikusan levonásra kerül, és mivel nem mondtam le az előfizetésem ebben az időszakban, így le is vontak. Akinek sikerült visszakapnia a pénzét mit irt nekik ? Koszi a segítséget!
2023. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 bellaesmark69 válasza:
Sziasztok. Közben Én rájöttem. Letöltöttem egy önéletrajzot, ami fizetős volt csak 1 hónap után vonják az összeget. Jelentettem és korrektek voltak, visszautalták a pénzt.
2023. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Szia 36-os! Kinek jelentetted?
2023. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
Sziasztok! Velem is ezt történt most.. májusban csináltam cvmarkeren önéletrajzot azóta ma vonta le a második alkalommal a 8900 forintot.. voltam ma bent a bankomban igazából azon kívül, hogy letiltotta a kártyám és kért újat nem lettem okosabb.. próbálnám lemondani az “előfizetést” de azt írja nincs fiókom ilyenkor mi van? Ha meg a paddle.net chatben próbálkozom akkor csak küld az email címemre egy support passcordot amit igazából nem merek megadni neki, mert az e-mailben is leírja, hogy ne osszam meg senkivel.. van valami ötletetek? Lövésem sincs, hogy szabaduljak ettől..
2023. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:

[link]


Szia! Nem tudom, de gondolom, hogy kért tőled e-mail címet, ahova megkaptad az önéletrajzodat. Ezt az oldalt próbáld meg, ide írd be az e-mail címedet, és elvileg kapnod kellene egy leiratkozás megerősítő e-mail címet.


Bankon keresztül kérj chargeback-et, én OTP-s vagyok, elmondtam nekik a problémámat, hogy erről a weboldalról vontak le pénz tőlem, miközben nem rendeltem semmit, és vissza is kaptam a pénzemet 2 napon belül.

2023. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:

Szia! A 38-as vagyok :)

Megoldódott végül halisten már vissza is küldték a pénzt, de nagyon szépen köszönöm a segítséget.

Az oldalon amit linkeltél próbálkoztam meg adtam azt az e-mailt amit akkor is amikor csináltam az önéletrajzot de azt írta, hogy nem található fiók ezzel az e-mail címmel kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot. Na igen írtam nekik de semmit nem válaszoltak.. aztán valahogy a paddle.net-nek írtam egy e-mailt és egy pár napra rá küldték a le iratkozós e-mailt, meg vissza kaptam a pénzt is.

2023. jún. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!