Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A online bankomban találtam...

A online bankomban találtam egy gyanús levonást a számlámon PADDLE.NET RESUMEDONE néven, kártyás vásárlás, nincs kedvezményezett. Levontak 8997 ft-ot! Nem tudom mire. Nem fizettem elő semmire. Valakinek hasonló tapasztalata volt már?

Figyelt kérdés
Szerencsére a kártyámat pont most cserélték, szóval bármi is volt ez még egy ilyen nem lesz. De azért kíváncsi vagyok valakinek volt-e már hozzájuk szerencséje.

2022. aug. 15. 21:03
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:

Nekem nem a paddle-n keresztül vonták le.Írtam nekik azt mondták ,ha nem szerepel a bankszámlakivonaton a paddle ,akkor nem ők intézték.De akkor ki?


Írtam a cvmaker.hu-nak az volt a válaszuk ,hogy elfogadtam az előfizetést amikor kifizettem a 300 ft-ot.(végül is igazuk van)


Tudok valamit csinálni?

2023. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:
Bankon keresztül kérj chargeback-et, én OTP-s vagyok, elmondtam nekik a problémámat, hogy erről a weboldalról vontak le pénz tőlem, miközben nem rendeltem semmit, hanem korábban fizettem egy önéletrajz elkészítésért 300 Ft-ot, de most nem vásároltam semmit tőlük, és mégis megtörtént ennek az összegnek a levonása. Vissza is kaptam a pénzemet 2 napon belül.
2023. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:

[link]


Ide pedig próbáld beírni az e-mail címedet, hogy törlődjön az előfizetés.

2023. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
Sajnos nekem nem adtak chargeback-et (CIB Bank).Azt mondták nem tudják visszaadni a levont pénzt,iratkozzak le.
2023. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem három hónapon keresztül levont 1790 Ft-ot. Valamiért eddig nem is tűnt fel, nem volt gyanús. Na kaptam észbe, hogy hé mi ez? Utánamentem és kiderült, hogy fogalmam sincs. Felmentem a holnapjukra, írtam a chatbotnak, hogy le szeretnék innen jelentkezni, erre küldött egy account cancelling linket, amin megnyomtam a törlő gombot és kész. Innentől elvileg nem lesz levonás. A lenyúlt összeg nem akkora, amiért venném a fáradságot, hogy visszaköveteljem.
máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!