Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A online bankomban találtam...

A online bankomban találtam egy gyanús levonást a számlámon PADDLE.NET RESUMEDONE néven, kártyás vásárlás, nincs kedvezményezett. Levontak 8997 ft-ot! Nem tudom mire. Nem fizettem elő semmire. Valakinek hasonló tapasztalata volt már?

Figyelt kérdés
Szerencsére a kártyámat pont most cserélték, szóval bármi is volt ez még egy ilyen nem lesz. De azért kíváncsi vagyok valakinek volt-e már hozzájuk szerencséje.

2022. aug. 15. 21:03
1 2 3 4 5
 11/45 pami2 válasza:

Nekem is leszedtek 8997ft-ot

És valami köze van a cw minta.hu hoz 350ft volt az önéletrajz de nem fizettem elő semmire egyszeri vásárlás volt.

2022. szept. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim válasza:

Sziasztok!

9-es zseni vagy!!!

Hasonlóan jártam mint Ti,de utána jártam.Júliusban önéletrajzot írtam a Cvmintán,amit letöltöttem,fizettem kártyával:350 Ft-ot.

Igen,elolvastam,hogy ezáltal regisztrálok és igen, elfogadom az összes blablabla...,és léptem tovább.

Nem ,nem olvastam el,hogy amíg nem törlöm,vagy váltok a profilomban addig prémium felhasználó vagyok és automatikusan levonnak havi 8997 Ft-ot az előzőleg megadott kártyáról!

Aki használta a Cvminta,cvmarker,cvonline oldalakat olvassa el az alábbi blog bejegyzést:


[link]

2022. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim válasza:
Hasonlóan jártam énis, én sem olvastam el a szerződési feltételeket, így prémium csomagba kerültem és tőlem is levontak tegnap este 9-kor 8997 Ft-ot. Felvettem az ügyfélszolgálatukkal a kapcsolatot, de nem tudom mit tegyek. Megfogom kapni a visszatérítést? Valaki itt visszakapta már? Jobban járok ha tiltatom a kártyám? Segítsetek...
2022. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 AnitaIsz válasza:
Sziasztok! Mivel még valamennyire friss a téma, én is ugyan így jártam mint ti. Láttam ezt a bejegyzést és úgy gondoltam nem hagyom szó nélkül. A bankomat pár perce hívtam fel, azt tanácsolták jelezzem ezt nekik, jobbik esetben nem kukacoskodnak, közép út pár napon belül nem válaszolnak akkor a bank folytatja, rosszabbik eset én rontottam el. Hozzátették hogy vagy tiltsam le, függesszem a kártyámat, vagy állítsam be a limitet (1ft mondtak, de ha már 5ezerre van én úgy gondolom nem tudják le vonni). Ha írtam vagy valami történik visszajelzek, de tényleg nem tudnak mit csinálni max mondják így jártál.
2022. okt. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim válasza:

Sziasztok!


Október 29-én nekem is levonták ezt az összeget. Az ünnepek miatt bankba nem tudtam menni, de holnap mindenképp megyek, bár úgy érzem, semmire nem fogok vele menni. Én felvettem a céggel a kapcsolatot, angolul levelezünk. Tegnap még úgy tűnt, hogy megoldódik a probléma, a kapcsolattartó azt írta, hogy a cég be szokta tartani a visszatérítésre vonatkozó szabáyokat és átirányította a levelemet hozzájuk. Ma délelőtt érkezett az üzenet, ahol elmagyarázták azt, amire számítottam. A regisztrációval beleegyeztél abba, hogy 14 nap után premium csomagra váltasz és havonta levonásra kerül tőled a 30 dollár. Emailt is küldtek róla de én nem foglalkoztam vele, mert azt hittem valami reklám, de mostmár nagyon bánom. Írtam nekik most, hogy nem tartom jogosnak stb stb, próbáltam érvelni minél jobban és szebben, meglátjuk, hogy mi lesz. Nem tartom valószínűnek, hogy visszakapjuk a pénzt, de az biztos, hogy tudják, mit csinálnak és ez egy nagyon mocskos húzás volt tőlük.

2022. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott a probléma, unokatesóm a saját e-mail címével regisztrált erre a cvminta cuccra. 350 ft-ot fizetett az önéletrajzáért és a többi részt ő sem olvasta el, hogy ameddig nem törli a fiókot prémium felhasználó lesz. Én 2 levélváltás után visszakaptam a teljes összeget, leírtam hogy az e-mail cím nem az enyém és tudtomon kívül használták a kártyámat. Csak azért kaptam meg az összeget mert nem én voltam az előfizető, de az én kártyámat használta hozzá. Ha az én e-mail címemmel regisztrált volna és azzal használja a kártyám ugrott volna az összeg. Az érdekes az hogy nem tudom hogyan fért hozzá a kártya adataimhoz de ez már családi ügy. Az biztos hogy ezentúl elolvasom az apróbetűs részt is és rendszeresen ellenőrzöm a havi költéseim az online bankban és minden tranzakciót jóvá kell majd hagynom, a legkisebb összeget is. Eddig nem tettem meg, itt az eredménye.
2022. nov. 2. 10:28
 17/45 anonim válasza:
Sziasztok velem is az előbb történt ez, csak nálam az a baj én nem regisztráltam cvmarkerre hanem csak egyszeri fizetés volt, mit tudok csinálni hogy tudom a Paddle.net-en lemondani, ha nem is vagyok regisztrálva?
2022. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 Dima124 válasza:

Sziasztok megint!

Én vagyok a 15/17-es. Hosszú vitázások után amikor már végleg úgy tűnt, hogy fel kell adnom, utolsó lehetőségként küldtem nekik egy screent, miszerint az egyik kollegájuk írt nekem egy olyan üzenetet, hogy valószínű, hogy vissza fogom kapni pénzt. Illetve írtam nekik olyasmiket is, hogy tanuló vagyok, nekem ez sok, nem érzem fernek, nem hasznátam a szolgáltatást egy percig se mégis levonták a pénzt, szándékos félrevezetésnek ítélem meg ezt stb stb

Így visszaírtak másnap hogy úgy döntöttek, visszautalják a pénzt. Úgyhogy én nagyon boldog voltam, két nappal ezelőtt már ott is volt a számlámon zölddel a 8997 ft. Úgyhogy szerintem ne hagyjátok veszni a dolgot, írjatok nekik.

2022. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 gaborberenyi79 válasza:

Sziasztok!

A történet ugyanaz. Önéletrajz minta megvásárolva 350Ft-ért augusztus 23.-án. Természetesen én sem olvastam el az apróbetűs részt. Levonta a 8970-et.

Sajnos van egy csavar a sztoriban, vagyis kettő. Az első: mi letiltottuk a kártyát, megérkezett az új. És mit ad a Jóisten... 6.-án megpróbálta levonni újra. Nem sikerült. De 9-én levonta. Az új kártyáról!! A bank széttárta a kezét, hiába van biztosítás a számlán.Én adtam a megbízást augusztusban. Most nálunk is be lett állítva 1 forintra a limit de attól tartok, a túlóra tette vírust, hiszen az új kártyáról is sikesrült neki a levonás.

A második csavar: A kérdező 16/18 szituációja megegyezik az enyémmel. Az én e-mail címemmel regisztráltam, de a nejem kártyájával fizettem. Tehát van esélyem írni nekik. De már fogalmam sincs kinek. A paddle.net csak egy közvetítő cég. A cv-t pedig fogalmam sincs melyik oldalról töltöttem le, természetesen már az e-mailt töröltem. Tehát kérdezném 16/18 kollégát, kivel levelezte le a dolgot. Én is megpróbálnám, mielőtt tanácstalanságomban bankszámlát és telefont váltok.

Köszönöm!

2022. nov. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért tudta levonni az új kártyádról, mert a bankod úgy állította be az új kártyát, hogy minden előfizetést átvitt rá.
2022. nov. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!