Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kérhetem arra a bankot,hogy...

Kérhetem arra a bankot,hogy személyesen vegyem át tőlük az új kártyámat?

Figyelt kérdés
A partnerem egy zsarnok.Elvette a bankkártyám,nem adja vissza hiába kértem és a fizetésemen is ő uralkodik.Annyit ad belőle amennyit ő gondol.Ha ezt elmondanám a bankban,hogy a partnerem vissza él a kártyámmal ezért szeretnék kódot változtatni és új kártyát de személyesen venném át abba együttmüködő lenne velem a bank?És akkor küldhetnének egy sms-t hogy kész a kártyám vagy felhivhatnának.Családsegítőshöz nem tudom küldetni?
2022. dec. 24. 22:19
1 2 3 4
 11/32 krwkco ***** válasza:

És ha megint elérné hogy add át a kártyádat, akkor ne legyen kártyád és kész. Időnként menj be a bankba és vegyél fel készpénzt. Vagy tartsd a kártyád a munkahelyeden.

Minden esetre mond le a kivonatok postai kézbesítését. Nem szükséges, hogy a párod belelásson a pénzügyeidbe.

2022. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Jó a munkahely az jó ötlet.De nem értem a bank autómata használatát.Ha személyesen venném fel mindig az plusz pénz és plusz idő.Mondjuk részmunkaidős munkás vagyok megtudnám oldani a nap egy részében.De ahhoz jó korán kéne mindig felkelnem.
2022. dec. 25. 21:22
 13/32 A kérdező kommentje:
Új kód kéne meg új kártya de mégis hogy magyarázzam meg ezt a bankban? Adjatok egy jó ötletet.Mondjam el hogy a partnerem elvette a kártyám és tudja a kódom mert ő szokott segíteni a pénzfelvételben?Hogy lehetne ezt körbe írni jól?Hogy a bank is együttműködő legyen velem?
2022. dec. 25. 21:26
 14/32 krwkco ***** válasza:

"hogy magyarázzam meg ezt a bankban?"

Bemész és azt mondod: Azt szeretném, hogy érvénytelenítsék a mostani kártyámat. Szeretnék egy újat. (Ez általában sajnos egy éves kártyadíjba kerül.) És itt a bankban venném át. És kérem, hogy ne küldjenek postai kivonatot. (Elegendő a letölthető kivonat.)

Az ügyintéző begépeli a számítógépbe kinyomtatja, aláírod és kész.

Ha megkérdezik, hogy miért akarsz új kártyát, akkor mondhatod, hogy elvesztetted. Vagy ha nem akarsz hazudni, akkor mondhatod, hogy átnézted az összes holmidat és nincs ott. Kártyára viszont szükséged van, nem várhatsz, amíg előkerül.

Ha az ügyintéző segíteni akar és rábeszélne, hogy inkább ingyen postán kérd, akkor mond azt, hogy nem bízol a postában. De többnyire nem foglalkoznak ezzel, hogy mit miért kérsz.

2022. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 krwkco ***** válasza:
Megkérheted a pin kód megváltoztatását is, de arra nincs szükség. Hiába van a partnerednél a régi kártyád, ha azt érvénytelenítik. Akkor semmire sem megy a pin kóddal. És van, olyan bank, ahol az ATM-nél lehet pin kódot változtatni. Azt megmondja az ügyintéző.
2022. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
de mégis mi a toszérrt nem nyitsz egy saját számlát, és kéred arra a pénzt?
2022. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Miert nem jó ha megmondom hogy elvették tőlem és vissza élnek vele?Vagy a színtiszta igazságot hogy bàntalmazva vagyok és a partnerem a kártyámmal is vissza él tud mindent a kártyáról és nem adja oda.Ez miért nem jó?
2022. dec. 25. 21:46
 18/32 anonim ***** válasza:
jó szeribtem te troll vagy mert nem hemzsegsz helyesírási hibáktól, viszont játszod a 60-as IQ idiótát. csá
2022. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Van saját számlám de pár éve még jóba voltunk a partneremmel ezért mindent megosztottam vele tehát elmondtam megmutattam neki a bankszámlás papíromon.
2022. dec. 25. 21:49
 20/32 krwkco ***** válasza:

"Miert nem jó ha megmondom hogy elvették tőlem és vissza élnek vele? Vagy a színtiszta igazságot hogy bàntalmazva vagyok és a partnerem a kártyámmal is vissza él tud mindent a kártyáról és nem adja oda. Ez miért nem jó?"

Ha ezt akarod, ezt is elmondhatod. Legfeljebb a bankügyintéző teljesen paff lesz, hogy miért mondod el neki az életedet. És hogy most tőle vársz védelmet, vagy mi van?

És eddig egy szóval sem említetted, hogy a partnered BÁNTALMAZ. Ezzel kapcsolatban nem a Banki ügyek rovatban, hanem a Családi kapcsolatok-ban kellene tanácsot kérned.

Sajnálom.

2022. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!