Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kérhetem arra a bankot,hogy...

Kérhetem arra a bankot,hogy személyesen vegyem át tőlük az új kártyámat?

Figyelt kérdés
A partnerem egy zsarnok.Elvette a bankkártyám,nem adja vissza hiába kértem és a fizetésemen is ő uralkodik.Annyit ad belőle amennyit ő gondol.Ha ezt elmondanám a bankban,hogy a partnerem vissza él a kártyámmal ezért szeretnék kódot változtatni és új kártyát de személyesen venném át abba együttmüködő lenne velem a bank?És akkor küldhetnének egy sms-t hogy kész a kártyám vagy felhivhatnának.Családsegítőshöz nem tudom küldetni?
2022. dec. 24. 22:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"aki szeret ebben élni, azon nehéz segíteni."


Ezzel egyetértek. A többség viszont nem szeret ebben élni, de nem talál kiutat. A reklámoknak ne higgyél, tudjuk, hogy sokszor nincs kiút, maximum a híd alá mehetsz a gyerekeiddel, de ezt nyilván nem vállalod fel, inkább tűrsz. Ha meg belevágod a nagykést a bántalmazóba, akkor meg nem a híd alá mész, hanem a börtönbe, a gyerekeid pedig állami intézetbe.


Oké: Jó esetben kapsz 1-2 évet, ahol elszállásolnak. Aztán hova? Jó esetben nem talál meg a bántalmazó az ország másik végében, rossz esetben igen. Túl sok a bizonytalansági tényező.

Hidd el, hogy a többségnek nincs segítség...

2022. dec. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod kedves 31 31
2022. dec. 29. 11:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!