Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel ilyenkor hogy van?...

Diákhitel ilyenkor hogy van? A Miskolci Egyetemen körülbelül 1 hónapot csúszott az egész vizsgaidőszak, hogy ne kelljen kifűteni az egyetemet Januárban. Ezért nyilván a regisztrációs hét is csúszott, mindennel együtt.

Figyelt kérdés

Negyedik félévem következik, eddig az első háromban az összesre igényeltem diákhitelt, meg is jött mindig pontosan.


Hivatalosan ugye 02.15 az utalási idő, tudom, hogy a FIR karbantartás miatt csúszott pár napot, de most nem ez a lényeg, hanem a következő:


Nekünk csak ma ( 02.21 ) kezdődött a regisztrációs hét és a tárgyfelvétel. Ma reggel kereken 08:00-kor aktiváltam a félévemet, felvettem a tárgyakat. A Diákhitel Direkt-ben még mindig "Adategyeztetés" van és tudom, hogy a félév aktiválása után hetekig is eltarthat, hogy változzon a státusz.


Ha netán csak március elején fog teljesülni az adategyeztetés, akkor rögtön utalják majd utána, vagy már csak március közepén kapom meg az első két havi összeget egyszerre?


A lakhatáshoz és a mindennapi kiadásokhoz muszáj volt igényelnem még munka mellett is, mert a szüleim egyszerűen nem tudnak támogatni annyi összeggel, és eddig mindig időben megjött, de ha most csúszni fog egy egész hónapot akkor muszáj lesz feltörni az államkincstáros kötvényeimet, amit nagyon nem szeretnék.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. febr. 21. 20:32
 71/93 anonim ***** válasza:

69: én is így vagyok xD

de szerintem szerdai utalással megkapjuk max aznap du-n

2023. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
100%
Ma sem kapjuk meg már..de ha holnap se jön meg én meg@löm a polgármestert,mivan
2023. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem holnap du-ra meg kell jönni mert aznap fix h van utalás
2023. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 Szofiiiis ***** válasza:
100%
Hát úgy legyen.. Mert elég szar helyzet lesz, ha nem.
2023. márc. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim válasza:
100%
próbált valaki telefonon érdeklődni?
2023. márc. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 Szofiiiis ***** válasza:
100%
Nálam elérhetetlenek. Valaki sikerrel járt?
2023. márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:
100%
Mindig nehezen akarják felvenni azt a telefont, én volt hogy egymást után 4szer hívtam őket, mire felvették
2023. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
Ha ma se kapjuk meg én is bajba leszek
2023. márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 Encsike26 ***** válasza:
100%
Akinek folyósítható az kapott már ma utalás?
2023. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:
még nem
2023. márc. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!