Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a payonner nem hajlandó...

Ha a payonner nem hajlandó megszüntetni a számlàmat, akkor most mégis mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Sajnos hülye voltam egy online munka miatt nyitottam ezt a számlát ami csak erre fizetett volna. De kiderül hogy sex chat inkább nem vállaltam. Így be akartam zárni a payonner számlát. Regisztráció során azt írta bármikor megszüntethető ha nem tetszik. Nem használtam soha, nincs tartozás, nincs fizikai kártya sem. Viszont ha valaki nem zárja le 12 hónapig akkor felszámolnak 30 dollárt. Na és itt jön a csavar, nem hajlandóak megszüntetni. Emailt kellett neki írni tudomásul is vették hogy be akarom zárni a számlát. De viszont azóta sincs lezárva. Írtam neki megint, le akarom zárni mert még sincs rá szükség. Az utolsó emailre nem válaszol, számla nincs lezárva. Egyértelmű arra megy ki a játék soha ne legyen bezárva és akkor évente fizetnem kell nekik 30 dollárt. Mit lehet csinálni? Ez valami bűnszervezet lehet, mert ez igen csak kimeríti a csalás fogalmát ha tényleg erre megy ki a játék. Lehet ebből élnek hogy ezt csinálják emberekkel vagy nem tudom. Tudom hülye voltam de hátha van itt valaki aki okos és tudna segíteni. Köszönöm.

2023. júl. 1. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tőled sehogy nem tudják behajtani, ha te nem akarod. Ha hozzácsatoltad a saját meglévő bankkártyádat, akkor végső esetben azt a kártyát letiltod és kérsz egy újat. A Payoo meg nem tud miről pénzt levonni.
2023. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz mondjuk, nincs hozzá csatolva a bankkártyám csak az IBAN. Ahhoz hogy használni tudjam a számlát sokkal több adatot meg kellett volna adni. De mivel tárgytalan lett a munka, azokat már nem adtam meg. Én szerintem ez a sex chat cég meg a payonner össze játszik és így akarnak csőbe húzni embereket.
2023. júl. 1. 12:01
 3/12 A kérdező kommentje:
De viszont be perelni sem tudnának? Itt inkább én perelhetném őket szerintem. Ha arra kerülne a sor. Mert ez mindenképpen csalás, akárhogy is nézzük.
2023. júl. 1. 12:02
 4/12 anonim ***** válasza:
2023. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Túlaggódod szerintem, nyugi. :)
2023. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jól van köszi igazad van. Egyébként 4 es tudom a folyamatot hogyan kell ezeket meg is tettem de még él a számla mégis.
2023. júl. 1. 12:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom mi bajod a sex chattel, szerintem tök jó meló. :D
2023. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? Meg tudtad szüntetni?
2023. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, semmi változás. Elmebeteg egy banda ez. De én bizonyítani tudom emailekkel hogy meg lett szüntetve, és eleinte válaszolt is hogy tudomásul vette. Ezek vagy nagyon lassúak, vagy simán csaló bűnözők.
2023. júl. 3. 15:31
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet az a taktika hogy egy két évig húzza, aztán követel 60 dollárt vagy ki tudja mennyi meg perel fenyegetőzik. Ezekből ki nézem ezt.
2023. júl. 3. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!