Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a payonner nem hajlandó...

Ha a payonner nem hajlandó megszüntetni a számlàmat, akkor most mégis mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Sajnos hülye voltam egy online munka miatt nyitottam ezt a számlát ami csak erre fizetett volna. De kiderül hogy sex chat inkább nem vállaltam. Így be akartam zárni a payonner számlát. Regisztráció során azt írta bármikor megszüntethető ha nem tetszik. Nem használtam soha, nincs tartozás, nincs fizikai kártya sem. Viszont ha valaki nem zárja le 12 hónapig akkor felszámolnak 30 dollárt. Na és itt jön a csavar, nem hajlandóak megszüntetni. Emailt kellett neki írni tudomásul is vették hogy be akarom zárni a számlát. De viszont azóta sincs lezárva. Írtam neki megint, le akarom zárni mert még sincs rá szükség. Az utolsó emailre nem válaszol, számla nincs lezárva. Egyértelmű arra megy ki a játék soha ne legyen bezárva és akkor évente fizetnem kell nekik 30 dollárt. Mit lehet csinálni? Ez valami bűnszervezet lehet, mert ez igen csak kimeríti a csalás fogalmát ha tényleg erre megy ki a játék. Lehet ebből élnek hogy ezt csinálják emberekkel vagy nem tudom. Tudom hülye voltam de hátha van itt valaki aki okos és tudna segíteni. Köszönöm.

2023. júl. 1. 10:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát de ha be perelne sem lehet esélyük mert megvan minden email amit írtam és a válasz email is meg van amikor még válaszolt. A számla meg elvileg bármikor megszüntethető, az volt az oldalukon amikor regisztráltam. A mesterséges intelligencia szerint sok embernek van problémája ezzel a céggel, mindenkit óva intek tőlük.
2023. júl. 3. 15:36
 12/12 anonim ***** válasza:
Nyugodj már meg. Senki nem tud rajtad követelni semmit.
2023. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!