Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 11 milliós lakás megyeszékhely...

11 milliós lakás megyeszékhelyen (Békés megye) , megéri vajon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi. Találtam egy jó árban lévő, a piaci árakhoz képest jóval olcsóbb ingatlant Békéscsabán. 50m2-es lakás, közepes állapotú, felújítást igényel ugyan ,de lakható állapotban van.

Jó helyen van, nem konkrétan a városközpontban, kb. attól két kilométerre.


2,2 millió forint önerő áll rendelkezésemre.


Fizetésem nem a legjobb, havi nettó 300.000Ft. Egyedülálló nő vagyok, 30 éves. Jelenleg otthon élek, egy 4o km-re lévő faluból ingazok napi szinten, már nagyon nem kényelmes.


A lakást már megnéztem. Bankban is voltam, hitelképes vagyok, 70 ezer Ft lenne a törlesztőm 20 évre.


Nagyon bizonytalan vagyok,viszont látok ebben potenciált. Ilyen kaliberű lakásokat 16-17 vagy annál magasabb áron látok.



2023. dec. 5. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%

Semmi nem éri meg békésmegyében, ha ezt megléped ott is ragadsz!


Anyám bélmegyeri, ott is nőtt fel!


Az egész megye már 60 éve a leglassabban fejlődő (fejlődésképtelen) agrármegye és az is marad...

2023. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mellesleg el ne képzeld, hogy a békésmegyei egykor épült lakások, házak ugyanolyanok mint egy fejér vagy pestmegyei..

A legtöbbnek normális alapja sincs, meg a vasat/téglát is kilopták vagy egykori ártérre építették...

2023. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen egyet értek a #11-es kommentelővel. Én 23 éves vagyok, most szabadultam Békéscsabáról. Soha nem mennék vissza.
2023. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"A lakást már megnéztem. Bankban is voltam, hitelképes vagyok, 70 ezer Ft lenne a törlesztőm 20 évre."

De a bank értékbecslője még nem nézte meg a lakást.

2023. dec. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!