Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikorra várhatom a diákhitel...

Mikorra várhatom a diákhitel utalását most februárban?(egyösszegű, szabad felhasználású)

Figyelt kérdés
Tegnap regisztráltam be aktív félévre a Neptun rendszerben.
febr. 5. 16:20
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/257 anonim válasza:
Úgy néz ki a délutáni folyósítás is kérdőjeles dolog. :D
febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/257 anonim válasza:
Szerda elúszott, felkészül péntek.... :(
febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/257 anonim válasza:
Vagy hát ugye a random csütörtök...
febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/257 anonim válasza:
Senki semmi?
febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/257 anonim ***** válasza:
ez az elmaradasos dolog eddig nem volt naluk, nagyon nem akarnak utalni. eddig egyedul a FIR es az aktiv felev szamitott. elutaltam tegnap a 6670et, 2-3 nap a konyveles, mai nappal jott az uzenet h van par 10 ft kesedelmi kamatom, addig nem folyositanak. atutaltam azonnal. es voltak olyan kedvesek h beallitottak idozitett utalasra holnapi nappal, ergo pentekig ez nem lesz lekonyvelve, plusz a srac meg is mondta nekem h ne is varja pentekre az aki a napokban fizette meg az elmaradasat.
febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/257 anonim ***** válasza:
Valaki hétfőn fizette be az elmaradást és ma kapott.. :D Ügyintézők kb 0 hozzáértéssel dolgoznak ott, vagy nem pörögnek egymás között az infók.
febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/257 anonim válasza:
Én a DH+ tartozásomat hétfőn utaltam el, ma könyvelték le de direkt rá is kérdeztem, hogy akkor minden tiszta és le van könyvelve azt mondták igen és pénteken legkésőbb jön az utalás. Szóval ahogy itt olvasgatom a különböző sztorikat melyik ügyintézőnek milyen kedve van éppen.
febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/257 anonim ***** válasza:
Valami azt súgja, hogy Magyar Péter asztalfelrúgása (mint volt diákhitel vezető) miatt ingott meg a rendszer, mert ekkora késés még eddig nem volt.
febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/257 anonim válasza:
A holnapi napra mindenesetre kíváncsi vagyok.
febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/257 anonim ***** válasza:
178-nak ugyanez fordult meg a fejembe. csesszunk ki a DH-sokkal bosszu. ilyen meg sose volt. direkt visszaneztem az utalasokat, es kaptam mar ugy 14 utalast, hogy 15en utaltam at a dh pluszt. ezen sose porogtek. kesedelmi kamatot sem kaptam. mostmeg 13an utaltam el a 12ig esedekes pluszt... erre jon ma a level a partiz ftos kamattal h nincs utalas mig az nincs fizetve. oke, utalom. erre bevan allitva azonnali utalas helyett ugy, h hnap reggel erkezzen be az osszeg :D az a kb 30 vagy 100 ft. igy eselytelen lekonyvelni holnap es az h penteken utaljanak. azr meg mar meg sem emlitem, h nemelyik ugyintezo olyan szanakozva beszel az emberrel, h azt erzem letudnanak hanyni.
febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!