Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikorra várhatom a diákhitel...

Mikorra várhatom a diákhitel utalását most februárban?(egyösszegű, szabad felhasználású)

Figyelt kérdés
Tegnap regisztráltam be aktív félévre a Neptun rendszerben.
febr. 5. 16:20
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/257 anonim válasza:
Szerintem már csak holnap várhatjuk. Ma senki sem jelezte, hogy utaltak
febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/257 anonim válasza:
Én is elmaradtam a dh plusz tartozással, tegnap délután utaltam el, utána egyből beszéltem ügyintézővel, azt mondta biztos nem kapom meg pénteken, mert 2-3nap a könyvelés. Ma 10kor beszéltem velük, mondták, hogy könyvelésre került, tehát nincs tartozásom, rákérdeztem mikor kapom így meg, azt mondta , hogy nem írtak ki folyósításra, tehát jövő szerda…. Beszéltem velük előbb egy 10perce, azt mondta a csávó, hogy megnézi, látja, hogy már ki is írtak folyósításra, tehát holnap megkapom, legkésőbb délutáni órákban. Szóval csak hívjátok fel őket, beazonosítanak, és meg tudják mondani, hogy kiírtak-e titeket folyósításra, ez a legtutibb.
febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/257 anonim válasza:
Előző vagyok, illetve én véleményem szerint az egyösszegűt csak szerda és péntek utalják, a havit meg másik nap is utalhatják, de ez csak egy tipp , nekem eddig így volt.
febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/257 anonim válasza:

192 Köszi az infót.


Én is tegnap reggel fizettem be a DH+-t és most beszéltem velük, azt mondta a nő, hogy holnap délutánra van kiiírva az utalás.

febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/257 anonim ***** válasza:
nekem havi lebontásban van, és azt mondták hogy holnap délután küldik. Kedden lett folyósítható státuszú
febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/257 anonim válasza:
Holnap ezek szerint ne reggel várjuk. Szerdai utalás reggel érkezett, délutáni nem volt, legalábbis nem jelezte senki
febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/257 anonim válasza:
Szorítok ma mindenkinek, hogy ma végre megkapjuk az utalást!!!
febr. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/257 anonim válasza:
Én is! 🙏 írjatok, ha érkezik
febr. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/257 anonim ***** válasza:
nagyon kivancsi leszek en is. eddig mikor du kaptam, nagyjabol 1-2 korul erkezett a szamlamra (OTP)
febr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/257 anonim ***** válasza:
ugyan ez volt mindig nálam is, ilyen 1-2 körül szoktak nekem
febr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!