Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikorra várhatom a diákhitel...

Mikorra várhatom a diákhitel utalását most februárban?(egyösszegű, szabad felhasználású)

Figyelt kérdés
Tegnap regisztráltam be aktív félévre a Neptun rendszerben.
febr. 5. 16:20
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/257 anonim válasza:
Egyösszegű DH1-et kapott már valaki csütörtöki utalással? Vagy kizárólag szerda -péntek verzió van.
febr. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/257 anonim ***** válasza:
nalam eddig kizarolag szerda es pentek volt
febr. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/257 anonim válasza:
Akkor péntek reggelig várjuk a csodát! Remélem tovább nem kell
febr. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/257 anonim ***** válasza:
Nekem évekkel ezelőtt volt hogy csütörtökön utaltak, meg is lepődtem, de az volt az egyetlen ilyen alkalom.
febr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/257 anonim válasza:

Lejárt a DH+ szerződésem de valahogy egy havival elszámoltam magam, ők meg nem küldtek semmit. Januárban kaptam egy levelet a követelés kezelőtől még az nap kifizettem.

Vártam vártam aktív a félévem minden, ez alatt 2x beszéltem velük rákérdeztem hogy akkor ugye így folyosítva lesz igen igen.

Vártam is tegnapra mert az app folyosíthatót jelezz.

Erre beközlik hogy ja a lezáró nyilatkozatot elkell küldenem e-mailben a feldolgozás onnantól 30 nap és miután feldolgozták onnantól 10 nap az utalás..

febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/257 anonim válasza:
Nekem volt már kedd, szerda, csütörtök, szombat. (SZTE, OTP)
febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/257 anonim válasza:
Félrvente, egyösszegű?
febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/257 anonim válasza:
#187-nek: Pontosan.
febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/257 anonim ***** válasza:
185-nek: en nem tudom mi a franc van most. komolyan par 10 ft miatt nem akartak nekem sem utalni, es meg ugy allitottak be, h idozitett utalas, szoval ma egeszen biztosan nem konyvelnek es a holnapi utalasosok kozt sem leszek. regen meltanyoltak ha valaki idoben fizet, rendszeresen, ez mindenhol igy volt. mostmeg kb mentsen meg az istwn attol h akar egy nappal is megcsusszal barhol.... telefonszamlam detto, 19 ezerrel kezdtem azota ketszer emeltek inflaciora hivatkozva, mar irni se merem mennyi, oke lenyelem; kifizetem. egyszer kestem 2 napot, olyan fenyegetozo smseket es leveleket kaptam, hogy pislogtam. a vicc az volt, hogy mire a levelek kijottek mar regen bevolt fizetve...
febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/257 anonim válasza:
100%

189: 185 vagyok. Ebben az a vicc, hogy nem tájékoztatnak arról hogy amúgy ezt nekik is elkell küldenem, honnan kellett volna tudnom hogy a lezáró papírt ők nem kapják meg.

És az ügyfélszolgálaton néhányan olyan bunkók. Tegnap konkrétan kozolte velem a csaj hogy akkor beszéljek ha kérdezz

febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!