Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikorra várhatom a diákhitel...

Mikorra várhatom a diákhitel utalását most februárban?(egyösszegű, szabad felhasználású)

Figyelt kérdés
Tegnap regisztráltam be aktív félévre a Neptun rendszerben.
febr. 5. 16:20
 211/257 anonim válasza:
Még egy-két óra
febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/257 anonim válasza:
#210-nek: Ezen én is gondolkodtam már, hogy olyan egyszerű rendszer lehetne, hogy minden nap adott időpontban lekérdezi, hogy van e hátralék bármilyen hitelterméken illetve jogviszony aktív e és tessék mehetne a neki járó összeg bármelyik nap. Nem értem ezt a szerda péntekes mókát én sem.
febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/257 anonim válasza:
210 vagyok alapesetben szerintem a mai delutani utalast ma kerik le.
febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/257 anonim válasza:
213-nak, én beszéltem velük telefonon, meg olvastam itt is többször, mindig az utalás előtti nap reggelén szokták lekérni az adatokat, ergó a szerdainak kedd reggel, a péntekinek meg csüti reggel
febr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/257 anonim válasza:
Ezt csak azért nem értem és szerintem ezt kötelessek mondani mert tegnap de azt mondták hogy nem tudják folyosítani du 3kor pedig hogy ma érkezik nekem az összeg.
febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/257 anonim válasza:
sziasztok, valaki esetleg be tudna telefonálni, hogy hány órakkor terveznek ma utalni? melóban vagyok estig, nagy segítség lenne
febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/257 anonim válasza:
Mi is csak annyit tudunk, hogy délutánra van kiírva utalás, ennél többet nem mondanak :/.
febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/257 anonim válasza:
Valakinek esetleg?
febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/257 anonim válasza:
Eddig semmi.
febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/257 anonim ***** válasza:
semmi...
febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!