Milyen bankot válasszak lakossági számlavezetéshez?

Figyelt kérdés
Eddig takarékbankos voltam, de beolvadt az MBH-ba. Tájékoztattak, hogy modernizálják a számla csomagokat és megszűnik az ingyenes lakossági számlacsomagom. Át kell szerződnöm egy másikra, ami persze nyilván már nem lesz ingyenes. Időpontot szerettem volna kérni telefonon, de arról tájékoztattak, hogy ehhez át kell utaznom egy közeli városba, ahol van régi takarékbankos ügyintézés, mert Baján nincs. Mondtam az ügyintézőnek, hogy köszönöm, eddig tartott, ha nem tudom a banki ügyeimet egy megyei jogú városban intézni, akkor átmegyek egy másik bankba. Kérdés, hogy mit válasszak? Erste? K&H?

ápr. 16. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Raifeisen
ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
K&H-nak szerintem az ajánlatai sem annyira jók és nekem volt velük pár problémám. Az egész nem volt szimpatikus. Bár főleg a díjcsomagjai miatt hagytam ott őket.
ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 krwkco ***** válasza:
68%

A bankmonitoron keresztül köthetsz Privilégium 2.0-át. Azon szinte minden ingyenes. 225 ezer havi jövedelem kell hozzá.

[link]

ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!