Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen hiteletek van? és...

Milyen hiteletek van? és mennyi összeg , és hány évre? hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 23:58
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:

#30

"Nagyon jól tudod hogy a törlesztő csak 10 évre fix"

De ostoba vagy, te jézusatyaúristen....

A törlesztő addig fix amilyen hitelre kötöd. Ezt te döntheted el, nyilván a bank is figyelembe veszi, hogy milyen törlesztőt ad. Nekem 20 évig fix, szóval a bank semmit nem fog változtatni, így tudok vele hosszútávon számolni.


De tényleg hogy lehetsz olyan ostoba, hogy ennyit nem tudsz? Ez egy 30 másodperces google keresés.

Segítek, itt ha lenyitod a "Részletes lakáshitel kalkulátor" részt, akkor az első vastagon szedett az a "Kamatperiódus": [link]


"Látszik hogy úgy okoskodsz higy gőzöd sincs csak láttál egy tv reklámot ahol ez a kifejezés elhangzott"

Ilyen az, amikor a fagyi visszanyal és kiderül, hogy neked nincs közöd az egészhez. :DDD

Ha egyszer kötöttél volna már hitelt, akkor tudnád, hogy bizony te döntöd el, hogy milyen kamatperiódussal állsz bele és pont azért mentem végig fix-szel, hgoy tudják vele számolni. :)

ápr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
31. Szerintem hagyd, tényleg mint a föld. Szerintem ugyanaz, aki ha megkérdőjelezed, amit itt ír, akkor küld privátban mindig egy egysoros cifrát, hogy jobban érezze magát. Nevetek egy jót, bár néha eszembe jut, hogy milyen emberek vannak a világon, akik ilyen életet élnek...
ápr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 kriszpo ***** válasza:
Mielőtt válaszolnék meg szeretném kérdezni: Miért kérdezed és mi közöd van más anyagi helyzetéhez? Ha hitelfelvételen gondolkodsz, akkor miért nem úgy teszed fel a kérdést?
ápr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:

(Ez egy anonim fórum)


(Ha igazat is írsz be, nem köthető a személyedhez, azaz továbbra sem ismeri meg senki az anyagi helyzeted.)


(Aki mégis a személyedhez tudja kötni a hozzászólásodat a titkosszolgálatnál, az meg már eleve jobban tisztában van az anyagi helyzeteddel mint te)

ápr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 kriszpo ***** válasza:

34: Igen, tisztában vagyok vele, hogy ez egy anonim fórum. Bár, én könnyen visszanyomozható vagyok itt is, a Facebookon és más fórumokon is. Én amit írok, ahhoz adom a nevem. Ez így korrekt.

"Ha igazat is írsz be...." Itt kezdődik a probléma. Ha már valaki álnév mögé bújva még hazugságokat, hülyeségeket írogat, az milyen ember lehet a való életben?

A titkosszolgálattól nem tartok :), ők nem olyan "kisemberekre" vannak kihegyezve mint mi....

Tehát, még egyszer: A hozzászólásomnak az lett volna a lényege, hogy aki hitelfelvétel után érdeklődik (összeg, futamidő, stb...) vagy a különböző bankok hiteltermékeivel kapcscolatban, az miért nem úgy teszi fel a kérdést?

De még azt sem zárom, ki hogy valaki anonim, nem reprezentativ (közvélemény)kutatást végez. De ennek sem ez a módja.

Remélem, így már érthető.

ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

#35

"Ha már valaki álnév mögé bújva még hazugságokat, hülyeségeket írogat, az milyen ember lehet a való életben?"

Amúgy pont fordítva. Az a problémásabb ember, aki névvel, arccal vállalva hazudozik, míg aki csak álnév mögé bújva teszi, az a jobbik eset, mert legalább a társadalomtól való félelem miatt nem hazudozik névvel, arccal.


Pont azért szoktak az emberek nagyobb jelentőséget tulajdonítani annak, ha valaki névvel, arccal szólal meg, mert azt feltételezik, hogy úgy van mit veszíteni, így még ha hazudik is, de egy olyan témában, amit sokan nem ismernek, akkor sok embert fog tudni megvezetni.

ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 kriszpo ***** válasza:
Ezt úgy hívják,hogy spekuláció.
ápr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%

"Mielőtt válaszolnék meg szeretném kérdezni: Miért kérdezed és mi közöd van más anyagi helyzetéhez"


Ez miért fontos? Az ő dolga, neked meg ahhoz nincs közöd, miért érdekli, mégis megkérdezed.


Aki akar, válaszol, aki nem, az nem, menjen tovább. De tök abszurd bárkit számon kérni azért, milyen kérdést ír ki, az ő dolga, joga van hozzá, neked meg jogod van nem válaszolni, ha úgy érzed.

ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 kriszpo ***** válasza:

38: Ezt gondold végig még egyszer, mert belegabalyodtál: "Ez miért fontos? Az ő dolga, neked meg ahhoz nincs közöd, miért érdekli, mégis megkérdezed."


Hogy "világos" legyen: A kérdező feltett egy kérdést, én pedig egy másikkal megelőztem. Ha nekem nincs jogom hozzá, hogy megkérdezzem, akkor neki sincs. (logika) Vagy ha ő felteheti a kérdését - függetlenül attól, hogy más válaszol-e vagy sem - akkor én is feltehetem neki a kérdésem.

Hiába internet, névtelenül sok emberből ki lehet húzni olyan információkat, amik nem tartoznak másra és mégis megadják. (naivitás) Gondolom, hallottál már a GDPR-ről.


Gondolj bele! Mész az utcán, oda lép hozzád egy ismeretlen és faggatni kezd a családodról, anyagi helyzetedről, betegségeidről. (etika)


Feltételezem, hogy te fiatal vagy, ezért a naivitás (Én 40 felett vagyok) .


Abban igazad van, hogy itt az internet névtelenségében mindenki azt kérdez és azt válaszol amit akar, de ennek mi értelme van? Én erre szeretném a választ megkapni, erre hegyeztem ki a hozzászólásom!


Egyébként, az abszurd, hogy valaki ilyen kédést tesz fel vagy legalábbis ilyen módon, ilyen megfogalmazásban! Ha én arra lennék kíváncsi, hogy milyen hitelterméket érdemes igényelni, melyik banknál, akkor úgy teszem fel a kérdést és nem az iránt érdeklődök, hogy kinek milyen hitele van.


Ha esetleg a fenti hozzászólásommal kapcsolatban van még kérdésed, szívesen megválaszolom.

ápr. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

"itt az internet névtelenségében mindenki azt kérdez és azt válaszol amit akar, de ennek mi értelme van? Én erre szeretném a választ megkapni, erre hegyeztem ki a hozzászólásom!"


Akkor írd ki kérdésként te magad ezt, ne mást kérj számon.

ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!