Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen hiteletek van? és...

Milyen hiteletek van? és mennyi összeg , és hány évre? hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 23:58
1 2 3 4 5 6
 51/54 kriszpo ***** válasza:

Nem tudom, hogy valakinek feltűnt-e, de elég rendesen eltértünk a tárgytól.


Remélem, hogy az azért feltűnt valakinek, hogy az első 1-2 hozzászólásomon volt komoly, a többi csak szándékos provokáció, mivel jött ez a "Megmondó Móka Miki" és én az ilyen embereket szeretem kicsit megtrollkodni, hogy érezzék a szeretetet, na meg nekem is kell valami szórakozás. :)) Most majdjöhet a fenyegetőzés és az "igazmondás"... Már várom.

(Egyébként, ez nagyon jól beillett volna egy anonim, nem reprezentatív szociopszichológiai kísérletnek is.)


49: Megígérem, nem etetem, mert kiírja az összes betűt a billentyűzetéből. :)


50: A "hány éves vagy" nem személyes adat??? :) Szerintem ne menjünk bele !:)


A kérdés számomra még mindig etikátlan és pontatlanul megfogalmazott...de már a szemfülesebbek észrevehették, hogy válaszoltam rá - ahogy ígértem.


Jó egészséget, minden jót és főleg vidám napot mindenkinek! ;)

máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

“50: A "hány éves vagy" nem személyes adat??? ”


Nem. A születési dátum + hely már igen, ha név is van mellette mert ezekből beazonosítható hogy kiről van szó. Az életkor akkor személyes adat ha van egy csoport, ahol csak egy valaki 44 éves - ekkor beazonosítható ez alapján a személy. Azonban a gyakorikerdesek.hu-n ha valaki benyögi hogy 23F, aligha állapítod meg a személy kilétét.

máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
#52 és mindenki, akinek kétségei lennének: van egy nem nulla esély arra, hogy 10-20 év múlva kicsit más világ lesz, negyedszázados meg még jóval régebbi adataink közül fennmaradhat ez-az, és könnyen lehet, hogy addigra bőven triviális feladat lesz valakiről mindent automatikusan összekapkodni. Nyilván továbbra se vagyunk olyan fontos emberek, de ha mondjuk a disztopikus vészmadaraknak lesz annyi igaza, hogy kasztrendszer-szerűen kategóriákba leszünk rendezve viselt dolgaink miatt, és esetleg érhetnek hátrányok merészebb vállalásaink miatt, amiket anonimitásunkba vetett stabil hitünk miatt ejtegettünk el, akkor lehet, hogy nem éri meg... Nyilván nem tudjuk, nyilván inkább csak eladva lesznek ezek az adatok, és nem éri meg jó ideig még egyedileg deep learning profilozni minden jóskapistát, nyilván én is könnyelműen osztom az észt rengetegszer, szóval ne értsetek félre, nem ijesztgetni akarok senkit, de azért jó, ha néha eszünkbe jut, hogy ha másért nem, legalább az esetleges retorziók miatt jó lenne eggyel nemesebben állnunk a másik ember bajaihoz... Persze van ezer jóval értelmesebb ok is erre, azokat is jó észben tartani amúgy...
máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 kriszpo ***** válasza:

52: Utolsó hozzászólssom,mert már unom.

Igen,azzal tisztában vagyok,hogy az internet névtelenségében bárki, bárki vagy bármi lehet. De akkor mi értelme az oldalnak vagy bármilyen kérdés feltételének???

Van pár gyerek és beteg felnőtt, akik komolytalanná teszik ostoba, logikátlan kérdésekkel és válaszokkal.

De őket leszámítva...

máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!