Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál vannak jó vagy...

Melyik banknál vannak jó vagy rossz tapasztalataid?

Figyelt kérdés
Sima "mezei" bankszámlavezetésre gondolok, semmi VIP-ügyfél vagy vállalkozói csomag, és nem is nagyon fiatalokra specializálódott csomag.

ápr. 17. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

otp => rossz

raiffeisen => jó

ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
OTP 10 éve voltam már náluk mikor lakás hitelt szerettem volna tőlük kaptam a legrosszabb ajánlatot. Kiléptem erre tök sok pénzt le vontak és még egy nyomorék számla kimutatást is elrontottak szóval SOHA TÖBBÉ OTP
ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem értem, mi lett az OTP-vel, én is azt láttam, hogy nagyon megdrágult.
ápr. 17. 20:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Van most a R-en kívül olyan, fiókokkal is rendelkező bank, amelyik számlanyitáshoz ad pénzt (20-50 ezret)? 1 év hűség nem gond.
ápr. 17. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
nemtom, nem szoktam lehajolni 5 forintosért
ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Raiffeisen, K and H, Meg talán még a Gránit bank, de abban nem vagyok 100% ig biztos csak mint ha fél füllel hallottam volna.
ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezek adnak: Raiffeisen, CIB, Unicredit, Gránit.


Nekem a Raiffeisennél voltak apró bosszúságok, összességében előnyösebb, mint az OTP.

A Raiffeisennél pl az egyébként ingyenes bankkártyámnak mégis terhelték a díját mert az éves díj esedékességének pillanatában éppen az euró számlámhoz volt párosítva nem a forinthoz, amihez az ingyenessége kapcsolódik… ráadásul az eurós számlán terhelték be. Ezzel nagyon felkrtak de csak annyit tudok tenni hogy a jövőben igyekszem csökkenteni a náluk igénybe vett nem ingyenes szolgáltatásokat nullára.

ápr. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Aktív Szál ***** válasza:

Jó és rossz tapasztalatokat kérdeztél, azaz személyes véleményt, szóval:


OTP: 26 éve van náluk számlám. Soha nem volt komolyabb problémám velük, pedig előfordult dupla tranzakció és olyan is, hogy az ATM levonta a pénzt, de ki nem adott semmit. Mindig reális idő alatt rendezve lett az ügy. A rendszerüket érintő javaslatokra, bugreportokra is mindig reagáltak. Hitelem sosem volt náluk.


K&H: Volt náluk hitelem, brókerszámlám és egy ideig sima folyószámlám is. A hitelnél teljesen rugalmatlanok voltak, a bankszámlával kapcsolatban háromszor kellett bemennem, mire normálisan elintéztek egy dolgot, mert minden ügyintéző mást mondott. Az online rendszerük (akkor) iszonyatosan fapados volt. A brókerszámlánál meg a pénz kiutalása volt iszonyat nehézkes. Részemről soha többé K&H


CIB: Most van náluk hitelem. Teljesen korrektek, bár mivel fizetem rendesen, túl sok kommunikációm nem volt velük.


Más bankról nem tudok nyilatkozni.

ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
MagNet Bank -- csak jo.
ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az Erste-ben mindig át akartak baszni. A tájékoztatás hibás, vagy nincs. A weboldalukon nem találsz meg szinte semmit. Nehezítik a megértést, hogy egy dolgot több helyen többféleképpen hívnak. Bankfiókban az ügyintéző lekezelő, siettet, ami növeli a te hibázásod esélyét. Más ügyekben is visszatartják az információkat. Nem ajánlom.
ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!