Vaterának tartoztam 305 forintal! Elfelejtettem kifizetni és behajtohoz került, ahol csak az adminisztrációs díj 3125FT. Kicsit pofátlanságnak tartom, hogy több mint a 10-szeresét kell kifizetni. Nem lehetne valahogy kibújni a fizetés alol?

Figyelt kérdés

Igen... 305 forint... ebből lett 3125 adminisztrációs díj majd még kamat és a 305 forintom.

16 éves vagyok, nem lehetne ezáltal valahogy megúszni a +több ezer fizetést??


2011. ápr. 15. 22:47
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Utaltam a saját vatera számlámra. Valamint megjött a csekk. 3500ft körül van. Vatera még nem dolgozta fel gondolom az utalást, így nem tudok irni a behajtónak. Viszont nem tudom, hogy a Vatera elé fogja-e fogadni így. Mert elvileg neki csak a 305 forintom kell.
2011. ápr. 21. 18:43
 22/25 anonim ***** válasza:
A behajtót arról tájékoztasd, hogy nem tartozol a vaterának. Pont. Erről akár azonnal. De ne írd bele, hogy mikor fizetted be, csak azt, hogy nem tartozol. Ennyi.
2011. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Na! :) Vatera könyvelte a befizetésemet. Nem tartozom. Behajtó cégnek megírtam, hogy tárgytalannak tekintem a felszólítást mivel rendeztem a tartozásomat.
2011. ápr. 22. 10:11
 24/25 anonim ***** válasza:
Ettől még a behajtó cég követelni fogja az adminisztrációs díjat, hiszen őt megbízták, a munkát ki kell fizetni és annak költsége mindig az adót terheli. Jobban járnál, ha minél előbb befizetnéd a többi költséget, mielőtt még tovább nő.
2011. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Értem. 26-a a befizetési határidő. Majd meglátom, hogy mit irnak vissza az e-mail-ra.
2011. ápr. 22. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!